• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ndertimi i 500 shtepive nga shteti Turk ne Lac.

Vvetoni

Larguar
Mendoj se tema duhet te ishte formuluar ndryshe, dhe per kete se kam as dyshimin me te vogel. Besoj se çdo njeri nga ne do ishte shume i lumtur nese ndihmen ne kete mase dhe forme do e jepte Gjermania, Franca apo shtetet tjera, megjithate kjo nuk ndodhi. Ajo qe eshte e vertet eshte fakti se keto shtepi do te behen, a ka vend per me mire, ka. Ky shtet i brisht do duhej te mendonte per te krijuar raporte me shtetet tjera si me Turqine. U dhane gjysme milion nga Shqiperia per te ndertuar Notre Damin, Makroni na ngushelloi ne shqip dhe me kaq u mjaftua. Nuk japin shtetet tjera, kot bertisni e qaheni.
 

Vvetoni

Larguar
Like me nje kusht, qe askush nuk po bertet apo po qan. :p
Po qani ne kuptim figurativ:p. Nese do jepte ndihme Franca per te ndertuar ne Laç, as qe do e vinim ne dyshim lokacionin. Do thurrnim lavde e elozhe, megjithate çka kemi faj qe Makroni nuk eshte aq doreleshuar sa Erdogani :p
 

Frank

The S of all F.
Po qani ne kuptim figurativ:p. Nese do jepte ndihme Franca per te ndertuar ne Laç, as qe do e vinim ne dyshim lokacionin. Do thurrnim lavde e elozhe, megjithate çka kemi faj qe Makroni nuk eshte aq doreleshuar sa Erdogani :p
Kuptimi figurativ futet ne thonjza o Shqiptar :p Megjithate perseri e shtron diskutimin ne te njejten pjese dhe me duhet te te jap jo like kete radhe por merzi.
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Para se te ishe i krishtere ke qene Pagan. Ceshtjen ne fetare e ktheu i nderuari Jordi qysh ne fillim, ne vetem po e tjerrim hollë muhabetin

Mund te shpenzosh vite te jetes tende duke dashur te gjesh besimin e te pareve, por une te siguroj qe asnjehere nuk ke per ta gjetur. Ate qe kerkon ke per ta gjetur vetem ne zemren tende.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mund te shpenzosh vite te jetes tende duke dashur te gjesh besimin e te pareve, por une te siguroj qe asnjehere nuk ke per ta gjetur. Ate qe kerkon ke per ta gjetur vetem ne zemren tende.

Kush tha se jam duke e kerkuar. Mos pe naj anderr, mirrmengjesi!
 

Imp4cT

Antarë i Respektuar
Konspiracion Made In Albania,
Kush thote se "Me mire mos na ndihmojne se nuk i duam" me siguri ka harruar se jeton ne Albanistan e jo ne Zvicer. Une mendoj qe ti leme menjane teorite me fe e ti themi faleminderit turkut e Erdoganit per ndihmen.
Kush se ka kuptu akoma se sa nevoje ka ky vend per ndihme te shkoj te shohi fjalimin e Rames tek koferenca e vendeve islamike ku filloj me be dhe si hoxhe per te perfituar ndihma.
Turqia nuk eshte nje nga ato vende qe investon per te perhapur Islamin. Ka ikur koha e perandorise osmane. Erdogani do thjeshte me i dorezu ata Gylenistat dhe kaq.
 
Private conversations
Help Users
    Top