Ndertimet e pabesueshme te realizuara ma tulla LEGO

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Ishte nje avokat me nje te ardhme te shkelqyer 6 vjet perpara.
Quhet Nathan Sawaya. Kuptoj nje dit se duhet te ndiqte frymezimin e tij, te bente ate qe deshironte.
Ai eshte nje artist qe lufton kunder te gjith atyre te cilet i than se kjo pun do deshtonte, qe nuk ishte art dhe qe me mir te rikthehej te punonte si avokat.
Nathan eshte i lumtur dhe tha "Zbulova qe shum njerez ketu nuk kan ikur ne nje shfaqe perpara ose ne muze, por erdhen ktu".

Cdo tull LEGO kushton 10 cent dollari dhe Sawaya ka ne shpi te pakten nje milion e gjysem.
Pasioni i tij eshte shum i shtrrenjt por tek LEGO e njofin emrin e tij dhe kjo eshte kenaqesi per to.
"sa her shof ndertesa un i shof te ndertuara me tulla LEGO"

236f3671ebcc8e4ca5b8363aec2a943c__400_300_fitwidth.jpg

a87a10d158a0b8882a7731c0b12a88ac__400_647_fitwidth.jpg

502cba92d3a25dfca2b83ac054ff05e3__400_588_fitwidth.jpg

1e2349dcc224926bab41d26a38f4980f__400_374_fitwidth.jpg

d05b55bcaf2e478a2488f1f17af11603__400_642_fitwidth.jpg

3bc43679e4d78117cfdfd320a67b8166__400_626_fitwidth.jpg

9296130c67afaa10f264d767201a738b__400_719_fitwidth.jpg

2494441128a65991476086dc802b965b__400_600_fitwidth.jpg

3efa707bacad686a504622a07be72a56__400_554_fitwidth.jpg

838287ee03ffce524d6b3432d087e9a5__400_300_fitwidth.jpg

1bda322f4f6c2b7c94517fd4dd6f4e36__400_565_fitwidth.jpg

bfa37d304e761ffdc16d9075f13f7b57__400_533_fitwidth.jpg

0dd07c9e2e624a3c4e0df42fa66f16fb__400_300_fitwidth.jpg

386605148b41b4223cda06bbc39660ad__400_367_fitwidth.jpg

ad863bc23ad49df240014fbde21780f1__400_373_fitwidth.jpg

25112def9bdba915bd1fa70f9c15886e__400_433_fitwidth.jpg

c19cc4038ca8eb60db541d5191d1dd06__400_242_fitwidth.jpg---------- Post added at 09:37 ---------- Previous post was at 09:36 ----------

nese ky nuk eshte art ...
un i kam fiksim kto gjera
JO ME IK TE LOUVRE QE ME ZEN GJUMI
hahahahahha
dhe 1 her qe ika atje ja futa te qajtmes ahahaha as vet se di pse hahahaa
 

Opium

Dyrrah
Titulli: Nderimet e pabesueshme te realizuara ma tulla LEGO

E kam dit qe LEGO bente kto gjera po ne miniatur , tani paska kaluar me hapa gjigand :)
 

DeliriumMind

Disconnect to Riconnect 💫
Titulli: Nderimet e pabesueshme te realizuara ma tulla LEGO

E kam dit qe LEGO bente kto gjera po ne miniatur , tani paska kaluar me hapa gjigand :)

ja qe ky ka me shum imagjinat :)
u habita kur i pash
 
Top