• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ndale castin!

Moonlight

Shine like a Moon!
Staff member
Sikur vetem nje cast te ndjeje ate qe ndjej Une
sikur vetem nje cast te shikoje veten nepermjet syve te mi
sikur vetem nje cast te ishe ne brendesine e zemres time
vetem atehere do ta kuptoje sa i rendesishem , je ti i shtrenjti im
 

Jetmira

Banned

Ndjesë!
Më mbeti pa vizatuar ajo fjalë.
Ndoshta shkallët e kësaj nate, deri te hëna
do t'i ngjisnim dorë për dore.
Tani te hëna shkoj i vetëm.
Askush s'do të na shohi më dorëpërdore!
Dhe vetëm për një fjalë të pathënë...

F. Rreshpja
 

Hera

Moderatorë
Kur ndien afer aromen e njeriut te zemres ....ndale castin bashke me dhe kohen e gjithe
 

LoSsT

VIP
Nuk ke pse te ndalesh asnje cast per sa kohe mund ti krijosh vetes mundesine per te patur pafund te tille...
 

Passion

Antarë i Respektuar
Ata të thyen mëdysh

Ata të thyen mëdysh
Unë t'i bashkova me kujdes pjesët,
Ata të coptuan e të shpërndanë në botë
Unë jetova shumë jetë
I gjeta copat dhe të ngrita përsëri.
Ata të shtypën e të bënë pluhur
Dhe era e ftohtë e kënaqsive të tyre
Të shpërndahu kudo.
Unë pagova jetën
Mblodha pluhrin
E zbuta dhimbjen
Dhe formova përsëri atë çka ishe ti
Ti dole në rrugën e madhe
E ne nuk u pamë
Asnjëherë më.
 

Ivy

Is coming back soon...🤣
Ndale castin dhe mbushu me fryme.Ska asgje ne kete bote qe eshte e paarritshme.Si?Pervish menget ,kthjello trurin dhe be realitet ate qe ti do edhe kunder deshires se te aferme apo familjes.Bind me cdo kusht dhe argument qe ajo qe ti do eshte ajo cka te ben te lumtur dhe mos u ndal me.Je femer ,e sigurt do tia dalesh!
 
  • Love
Reactions: NGU
Top