• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Ndahet nga jeta trajneri i Atletikës Vildan Tufi

Rrelse

Zikaltër⚫🔵

Ndahet nga jeta trajneri i Atletikës Vildan Tufi​vildan tufi 1100x620Është ndarë nga jeta në moshën 75-vjeçare trajneri i Atletikës, Vildan Tufi, i cili vuante prej kohësh nga një sëmundje e rëndë.
Vildan Tufi ka lindur, më 14 prill 1945, në Shkodër, dhe jetën e tij ia ka përkushtuar Atletikës. Ai ka trajnuar kampionë të mëdhenj kombëtarë, por edhe me rezultatet më të larta ndërkombëtare për vite me radhë.
Në qershor të këtij viti, profesor Vildan Tufi u dekorua nga presidenti Meta me titullin mjeshtër i madh.
Ndërkaq, kryetarja e bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, përmes një mesazhi ngushëllimi në facebook, e ka cilësuar ndarjen e tij nga jeta një humbje të madhe për sportin shqiptar.

A2CNN
 
Ikona e atletikes shqiptare.
Nje nga heronjte e heshtur e Shqiperise👍
 
Private conversations
Help Users
    Top