• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

NBA, Bryant: Dua titullin e gjashte kampion

cent

...Lontano
308ldmf.jpg
Kobe Bryant ne moshen 34-vjecare po pret me padurim nisjen e sezonit te ri te NBA dhe shpreson qe ne qershorin e muajit te ardhshem te festoje titullin e tij te gjashte kampion ne karriere. “Do te ishte dicka shume e vecante nje tjeter fitore. Do te ishte kampionati i gjashte ne karriere per mua. Kam luajtur me lojtare te medhenj tek Lakers-at dhe kete sezon do te jemi serish te forte sepse jemi perforcuar me lojtare te mrekullueshem”, u shpreh ylli i Los Angeles Lakers ne nje interviste per agjensine Efe.

Me 1 tetor Los Angeles Lakers do te prezantohen ne Diten e Mediave dhe nje dite me pas do te nise stervitja ne kuader te ndeshjes se pare ndaj Dallas Mavericks me 30 tetor.

Qendra Dwight Howard dhe organizatori Steve Nash jane dy nga lojtaret me te mire ne pozicionin e tyre ne basketbollin amerikan qe kete sezon do te luajne per Lakers duke bere qe skuadra e Kobe Bryant dhe spanjollit Pau Gasol te jete favorite kryesore per fitimin e titullit.
/infoalbania
 
Top