• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Nata, miku im

Penda me eshte thare, caji me eshte ftohur. Brenda kater mureve mbreteron nje qetesi e madhe, ndegjohen vetem tik-taket e ores se ngjitur ne mur. Jashte debora e madhe i ka mbuluar pullazet e shtepive. Po te kisha pasur krahe te fluturoje, do t'i shihja nga lart keto pullaze sikur te ishin mbuluar me nje carcaf te bardhe. Hapi dritaren dhe ne ato momente futet nje ajer i paster nga jashte, mu ashtu sikur nje dashuri e fresket kur futet ne zemren e nje njeriu qe dashurohet per here te pare. Marr fryme thelle, ndegjoj te lehurat e qenve endacak, te cilet sa me dhimbsen aq edhe i urrej nganjehere kur me ndjekin rruges kur kthehem ne shtepi ne oret e vona.
Nata, ky miku im i vjeter. Ate cfare nuk arrij ta mendoje diten, e mendoj naten. Thone se truri eshte me i kthjellet dhe me i qete kur pushon dhe ben gjumin mire dhe ne rregull por, ja qe ky rregull per mua nuk vlen tash e sa vite....

To be continued


Screenshot_1.png
 
Private conversations
Help Users
    Top