• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

“Na sill Gridën, mos hajde ti”


Grida Duma është një nga personazhet më të përmendura në këtë fushatë elektorale.

Dhe, jo për idetë e saj politike.

Në rrjetet sociale prej ditësh me të ka plasur humori.

Këtë gjë e tregon edhe këto foto.
tema
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: “Na sill Gridën, mos hajde ti”

hahahaha Ore po kjo Girda, eshte seksy vertete,apo shtypi si shtypi e bejne komike me teper sec duhet.
 
Titulli: “Na sill Gridën, mos hajde ti”

hahahaha Ore po kjo Girda, eshte seksy vertete,apo shtypi si shtypi e bejne komike me teper sec duhet.
Eshte mi dreqi eshte, e mire eshte lol
 

sensuu

sweet
Titulli: “Na sill Gridën, mos hajde ti”

Pse e di une qe Grida eshte e shkurter?
 

Aver

VIP
Titulli: “Na sill Gridën, mos hajde ti”

Montazha ne foton e pare shume profesionale.
 
Top