• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mumja 300 vjeçare nxihet për 1 orë .

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Gjatë gërmimeve arkeologjike në Kinë, arkeologë angelz kanë gjetur tre trupa të mumjosur, të cilët ishin varrosur para 300 vitesh dhe i përkisnin periudhës së dinastisë Qing.

Trupi i mumjosur kishte qëndruar i pandryshuar për 300 vjet ndërsa pas hapjes së arkivolit dhe kontaktit të trupit me oksigjenin, brenda një ore trupi është nxirë dhe ka filluar të kundërmojë erë. /albeu.com/ 

Ado

FISEBILIL-LAH
Titulli: Mumja 300 vjeçare nxihet për 1 orë .

mas 10 mij vjete ! do fillojn t'na hapin varret tona !
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Mumja 300 vjeçare nxihet për 1 orë .

mas 10 mij vjete ! do fillojn t'na hapin varret tona !
Ado lol,
Une prandaj do e le me testament te me djegin dhe hirin te ma shperndajne diku ne det, liqene e male :D
 
Top