• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

"Mrekullia e Shen Mikelit"

Lauri

Anunnak
Mali Sant -Mikel eshte nje komune e vogel me 44 banore ne regjon te Normandia te Frances. Vendi ku kalojne 3 milion turist per cdo vit per faktin interesant qe sipas baticave dhe zbaticave te detit, kjo komune kthehet nga ishull ne nje koder dhe anasjelltas.
Sant Mikele arrine lartesine e 170m nga niveli i detit. Ne pjesen me te larte ndodhet kisha e San-Mikelit e ndertuar per nder te Tij. Sipas legjendes S. Mikeli u shfaq ne 709-en nje kleriku duke i kerkuar ndertimin e nje kishe mbi majen e ketyre shkembinjeve.
FB_IMG_1573115089295.jpg

FB_IMG_1573115082597.jpg
FB_IMG_1573115095493.jpg
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Fiksim e kam ta vizitoj kte vend...duket shum piktoresk :)
 
Top