Mrekullia e këtij shqiptari do ta habisë botën!

Aver

VIP
Titulli: Mrekullia e këtij shqiptari do ta habisë botën!

po, sh sh nervoz :(

S'lejohet ti publikoj pa leje te studios :liber:

Nuk kane faj. Pa kalu viti e shohin ne te ndertuar copy paste o ne tirane o ne prishtine. Jemi bo si kinezt Lol.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Mrekullia e këtij shqiptari do ta habisë botën!

Soul une vetem per inate te ketij ia bej bam dhe e ve projektin ketu.
 

Sirius.

Sapiosexual!
Titulli: Mrekullia e këtij shqiptari do ta habisë botën!

Mua po me duket si kafaz pellumbash i gjelbert. ;D
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Mrekullia e këtij shqiptari do ta habisë botën!

Mua po me duket si kafaz pellumbash i gjelbert. ;D

rri se gati i ke te dy me te qujt celose :p, une qe fola e hongra :p
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Mrekullia e këtij shqiptari do ta habisë botën!

Ku ka me lezet se me dal ne ballkon, ne katin e dhjete, dhe me pi kafe nen hijen e pemes. Zogu ciu ciu, gjethet neper ballkon.. plus e kap mollen me nje te zgjatur te dores dhe e ha live aty per aty.


ehe me gjithe pezhishka brenda ....te rrish me fshese ne dore :p
 

Endrra

VIP
Titulli: Mrekullia e këtij shqiptari do ta habisë botën!

ideja e vjeter sa vete kopshtet e varura te Babilonise :)
 

Aver

VIP
Titulli: Mrekullia e këtij shqiptari do ta habisë botën!

Tash po e kuptoj pse qenkan kaq te stresun ata qe meren me patundshmeri. Ju ta nxini jeten. Lol
 
Redaktimi i fundit:

Sirius.

Sapiosexual!
Titulli: Mrekullia e këtij shqiptari do ta habisë botën!

fiks si kjo ndertesa qe kemi ne ne Tirane... na ka kopju ai hajduti :p


88_big.jpg
 

Sirius.

Sapiosexual!
Titulli: Mrekullia e këtij shqiptari do ta habisë botën!

Kurse ketij do i them te blej ca lule kacavjerrese qe ti pershtatet ktij kosovarit ne stil

6866934487_32d5c302a7_b.jpg
 

Aver

VIP
Titulli: Mrekullia e këtij shqiptari do ta habisë botën!

Kjo teme i ndane katunar e qytetar si naften nga uji :D

Katunarve qe ju ka ardh gjelberimi ne maje te hundes nuk ju duket gje projekti. Ndersa qytetaret qe vujn per i gjethe te gjelber.. e vleresojne projektin ne max :p

p.s. let the shitstorm begin. Lol
 
Redaktimi i fundit:

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Mrekullia e këtij shqiptari do ta habisë botën!

fiks si kjo ndertesa qe kemi ne ne Tirane... na ka kopju ai hajduti :p


88_big.jpg

hahahahahah po keto shigjetat ne mure cfare tregojne?!
Apo pervec se nga fryn era,tregojne edhe nga rrjedh Lana..:p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Mrekullia e këtij shqiptari do ta habisë botën!

Sh mire, Ti?
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Mrekullia e këtij shqiptari do ta habisë botën!

Mir faleminderit. Pse je merzit kaq shume keto dit?
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Mrekullia e këtij shqiptari do ta habisë botën!

Mir faleminderit. Pse je merzit kaq shume keto dit?

Atmosfera e konfikteve ne Europe e lindje duket sikur kane ndikuar tek humori im i pergjithshem :). Tjeter aspekt, jam sh mire ...
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Mrekullia e këtij shqiptari do ta habisë botën!

Atmosfera e konfikteve ne Europe e lindje duket sikur kane ndikuar tek humori im i pergjithshem :). Tjeter aspekt, jam sh mire ...

Aha. Un thash mos ishe merzit me nai gjo personale sepse per keto konfliktet na pikon zemra te gjitheve. Mua nuk me ze gjumi njehere. :(
 
Top