• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mourinho turpëron ish-skuadrën, Tottenham i jep 6 “shuplaka” United-it në “Old Trafford”

Xhelozi

Staf në FV.AL
kane.png

Mourinho po rikthen Tottenhamin në një ekip elitar. Nuk ka asnjë koment që mund të përshkruash këtë gjeni të futbollit, që kudo shkon merr më të mirën prej skuadrës. Në klasiken e Premier Ligës, Manchester United- Tottenham, londinezët shënuan 6 herë në portën e “djajve të kuq”, me teknikun portugez që turpëron kështu ish-skuadrën e tij.

Son Ming duket se ka në plan të fitojë Këpucën e Artë, pasi edhe këtë ndeshje ka shënuar dopietë, dukë u renditur në vendin e parë të golashënuesve me 6 të tillë. Edhe Harry Kane shënoi 2 gola, ndërsa Lamela dhe Aurier gjithashtu gjetën rrjetën. Manchester United në këtë ndeshje ngjasonte me një ekip të mesit tabelës, teksa nuk kanë arritur të rikthehen në formën e vitit të kaluar.
Me këtë fitore, Totenham ngjitet në vendin e 5-të, ndërsa djemtë e Solskjaer me këtë turpërim “zhyten” drejt zonës së mbijetesës./
Sport Ekspres/
 
Private conversations
Help Users
    Top