• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mourinho: Te Reali për të mundur Barcën

cent

...Lontano
2j5z8cy.jpg Trajneri i Realit të Madridit, Hose Mourinho flet për zgjedhjen e bërë prej tij në vitin 2010 kur pranoi kalimin tek skuadra merenges. Në një interviste për të përditshmen spanjolle 'AS', tekniku portugez deklaroi se i pëlqenin sfidat e vështira, sidomos rivaliteti me Barcelonën.

'Preferova të merrja drejtimin e Realit të Madridit për t'u përballur me një skuadër si Barcelona-tha në intervistën e tij Mourinho. - Në çdo kampionat tjetër do ta kisha të lehtë për të fituar. Sezonin e kaluar e ndërpremë serinë e fitoreve të Barcelonës kjo edhe për meritë të kësaj të fundit pasi na stimuloi jashtë mase".

Më pas Mourinho foli edhe për futbollin italian ku ai qëndroi për 2 sezone me skuadrën e Interit me të cilin arriti të fitojë edhe Ligën e Kampioneve përvec Serisë A dhe Kupës së Italisë.

'Futbolli italian po jeton momente shumë të vështira-vijoi Mourinho, - vetëm Juventusi është në gjendje të mbajë hapin e skuadrave të tjerë të mëdha evropiane'
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Mourinho: Te Reali për të mundur Barcën

kot mundohesh se ske shanc me Barcelonen :D
 
Titulli: Mourinho: Te Reali për të mundur Barcën

Mourinho eshte strateg futbolli , mendoi se per futboll cdo ekip qe e ka menagjuar si Porton , Celsin , Interin e tani me Real Madridin i ka bere Kampion ka arrit suksese . Barcelones ja murr ligen kampionatine fundit te liges . Tani ne keto dite ja fitoi superkupen mendoi si me ekipet e tjera qe e ka fituar Ligen e Kampioneve kesaj radhe do ta fitoj edhe me Realin .
Eshte prej trajnerve me te zot duhet dhene doren , eshte per duartrokitje suksesi i tij .
 
Top