• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mourinho spiunon Barcelonën

stv2008

Anëtar i ri
Mourinho spiunon Barcelonën

Jose-Mourinho-Foto-Getty-Images.jpg

Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, ka ndërtuar ‘rrjetin e tij të spiunazhit’ për të qëndruar në hap me lëvizjet transferuese të Barcelonës.

Mediat spanjolle shkruajnë se Mourinho po i shfrytëzon agjentët e tij më të afërt, përfshirë Jorge Mendes, për t’u informuar në atë se çfarë bën Barcelona gjatë afatit kalimtar veror.

Raportohet se edhe Mourinho edhe presidenti i Realit, Florentino Perez, po e nxisin Mendes për informata rreth lëvizjeve të Barcës rreth e qark globit.

Interesante është se sapo doli lajmi se Barca dëshironte yllin e Santos, Neymar, vetëm disa ditë më vonë u tha se Real Madridi kishte kontaktuar me legjendën braziliane Ronaldo për të ndikuar te lojtari që ai të zgjedhë Madridin.
 
Top