• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

motivi pjesa e par

DeliriumMind

System Error
sa te martuar jan vra dhe jan pre sepse burri/gruja trradhtonte ne facebook?
per ca te martohemi me lan fmit rrugve ?

Ky grup eshte krijuar KUNDER dasmave.
Jemi kunder dasmave te organizuara nga prindrrit, komshit, hallat, tezet apo shoqet.
Jemi kunder tgjith malokve dhe katunarve qe martohen qe minoren: burri minimum 20 vjec dhe nusja 15 vjecare.
Don me bo kalamoj ? boj kur te msosh me la breket e tuja jo mo te burrit.
Ne nuk kuptojm pse njerzit martohen kur me pas VUAJN. Pse duhet te martoheni kur nuk ndiheni si PRINCESHA?
Pse duhet te pranoni kercenimet e familjes ku ju thot : "MARTOHU SE NE DUM KSHU, SEPSE NE E DIM CA ESHTE ME E MIRA PER TY!"
Martesa eshte zgjidhje jete, eshte vendimi jot me i rendesishem ne jet, dhe ti pranon qe te KOMANDOJN?
Ca vlere ka lidhja me nje person qe e njef vetem ne shtrrat, ca vlere do ket kjo kur nje dit ti te kesh femije?
Ca do i msoj ai ?...kamasutrren ?
Sa raste kan ndodhur deri sot qe njeri prej prindrrit ABUZONTE te fmija vet ?
 

DeliriumMind

System Error
ESHTE KJO E ARDHMJA JOTE QE TI PO KERKON ?
Ca rendesie ka nje martes: ESHTE VETEM NJE FLET E FIRMOSME PERPARA SHTETIT.
Lidhja mes dy personash duhet te jet ndjenj, ndjenj e fort e dashur nga te dya anet.
Martesa eshte celebrim i dashuris dhe jo u martove ti tani dhe do bosh si tme doj bytha mu!
Jemi kunder atyre burrave qe sa martohen fillojn te komandoj sikur me qen HERKULI : ske me dal me shoqet, ku po iken dhe pse, pse e pe ashtu, pse te con sms, HEC MBO BUKEN GATI.
Ne nje raport duhet te ket RREGULLA DHE RESPEKT jo ligje.
 

DeliriumMind

System Error
Dhe jemi kunder ca meshkujve shqiptar qe thon : "un e du te virgjer". Mos e don gjo dhe te lyme me cokollat?
Shtojm dhe nje koment te fundit: nuk quhen burra ato qe vejn dor te femra, nuk quhen burra ato qe lejojn qe femra te bej pushtet,
nuk jan burra ato qe e lejn shtatzane dhe per vete ikin brredhin nat dhe dit, nuk jan burra ato qe thon : "nuk punoj un se bo vap",
nuk jan burra ato qe te thon :"te dua" vetem saher qe gabojn, nuk jan burra ato qe te lejn ne shpi dhe per vete dalin bredhin tu percjell femra ne makin.

ps2 : per ju meshkujt....nese don te martohesh .... ke GUXIM tja lesh BMW tate te porsa bler grus qe kjo te boj praktik per patenten ?
jo.....ateher ? hghagaggaagag MARTOHU ME BMW ... ce don femren hahahahahah
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Sduam te martohemi sduam te martohemi
te hapen kutite te hapen kutite LOL
 

DeliriumMind

System Error
ahahahahhahhahahhahhhahahahha ah ti e ke ne terezi :p
 
Top