• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Moskokecarja ne forum

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Moskokecarja ne forum

A ke ik per lesh jari ti shoku hiq dor nga droga .......
 

Aguron

Anëtar Aktiv
Titulli: Moskokecarja ne forum

Njera nga ju te dyja duhet te ma qoni vizen, se du me jetu qaty edhe une.

Veç vizen, s'po ju lypi me shume :snob:
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Moskokecarja ne forum

Njera nga ju te dyja duhet te ma qoni vizen, se du me jetu qaty edhe une.

Veç vizen, s'po ju lypi me shume :snob:
Marlen e kemi shefe :p, Ajo mund te te ndihmoj :p
 

Aguron

Anëtar Aktiv
Titulli: Moskokecarja ne forum

Nuk di te punoj bujçësi.. kam 12 hektar toke dhe ka ngelur djerre e tera. S'ka kush t'a punoje.. une s'di..!!

:( :( :(

Une duhet te jetoj ne ndonje vend si keto:

Sepse i pershtatet natyres time :yeah:

Vetem nje vize, asgje me teper nuk po kerkoj nga ju :(
 

Aguron

Anëtar Aktiv
Titulli: Moskokecarja ne forum

Shqyrtojeni kerkesen sa me pare, merreni vendimin dhe me jepni nje pergjigje plizzz
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Moskokecarja ne forum

Lajm i mire.
Kjo eshte zyra ime e re:

Te dashur miq virtuale. Sot jam shume i gezuar t'ju njoftoj qe mua me moren ne pune perfundimisht.
Pasi e takova prap ate vajzen qe me intervistoi heren e pare dhe pasi i printova profilin tim te ForumitVirtual (i cili tashme permban titullin 'Donator') ajo u impresionua shumedhe me dha direkt oferte pune. "Me pelqen qe jep 100%" - me tha dhe me shkeli syrin.Un shume i gezuar pastaj vrapova ne park dhe fillova duke i puth gjith keto gocat qe ishin shtrire ne bar. Ato bertiten "Ndihme, ndihme po na sulmon nje manjak" dhe direkt erdhen
shoket e mi te policise me furgon dhe me futen ne makine dhe me thane "Mundohu sa te duash, ne burg nuk te fusim por sa per sy e faqe po te fusim ne makine qe te dukemi dhe ne qe po bejme detyren".
Dhe ky ishte statusi i ketij policit ke nji forum policie - kur ma tha ket.


Pastaj hypa prap ne kat te 75 dhe fillova duke pi dhe duke i ra pianos nga gezimi. U mblodhen njerez aty rrotull nderkohe qe po i bija pianos dhe me pyeten 'Ku eshte sekreti jot?'. Ha - i thash - ForumiVirtual.com ! - dhe vazhdova duke i rene notave. Ata ngaqe nuk morren vesh Shqip fillun duke qesh kshu ne siklet "Hë, Hë Hë, Hë Hë Hë" dhe aty me bene nje foto dhe e vune direkt ne kornize me titullin "Njeriu me dixhital i lokalit per vitin 2015".

Ca t'ju them tjeter? Ju dua shume te gjitheve ju ketu dhe ju puth fort. Jam shume i emocionuar tani. Aq i emocionuar dhe i lumtur jam saqe dhe Soulin do e bej per turp.

Nqs keni ndonje pytje ose mund t'ju ndihmoj me ndonje gje, ndiqni llogarine time ne Twitter.

Ciao ciao.
Gerti kush te kishte thene,ne kohen e depresionit te pare,kur ti humbe punen e pare .
Qe ik ,bej nja 100 postime ne Fv,qe jeta juaj te ndryshoje.
E shef ,jeta jote tashme ,nje univers me 5 yje .
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Moskokecarja ne forum

se dija qe per te punuar kamarier duheshin kaq shume referenca lere pastaj kaq shume publicitet....:p

Next page pls
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Moskokecarja ne forum

Gerti kush te kishte thene,ne kohen e depresionit te pare,kur ti humbe punen e pare .
Qe ik ,bej nja 100 postime ne Fv,qe jeta juaj te ndryshoje.
E shef ,jeta jote tashme ,nje univers me 5 yje .
Ehh, ti moj Nev ti. Ti ishe ajo qe me dhe kurajo dhe me the te klikoj 100 here. Ty do ta ti per nder gjith jeten.
Te dashur miq, nga kjo gje mesova qe duhet te tregohem me i kujdeshem me statusin tim ne Forum dhe nese doni te jeni te sukseshem, eshte mire qe te degjoni mua dhe njeri-tjetrin.

Ju faleminderit te gjitheve per suportin.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Moskokecarja ne forum

Ehh, ti moj Nev ti. Ti ishe ajo qe me dhe kurajo dhe me the te klikoj 100 here. Ty do ta ti per nder gjith jeten.
Te dashur miq, nga kjo gje mesova qe duhet te tregohem me i kujdeshem me statusin tim ne Forum dhe nese doni te jeni te sukseshem, eshte mire qe te degjoni mua dhe njeri-tjetrin.

Ju faleminderit te gjitheve per suportin.
Cfare flet o Gerti,as mos e zere me ate llaf.
Ne ketu jemi te ndricojme jetet e "userave" tane forumor.
Te jini mire!!
Dhe te fala andej nga kontinenti i larget..!!
 

Endrra

VIP
Titulli: Moskokecarja ne forum

me ben pershtypje qe perdoret fjala perdhunim edhe ne tekstet gazetareske, me sa di une ne shqip eshte abuzim seksual" .
Me korigjoni nese jam gabim .
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Moskokecarja ne forum

me ben pershtypje qe perdoret fjala perdhunim edhe ne tekstet gazetareske, me sa di une ne shqip eshte abuzim seksual" .
Me korigjoni nese jam gabim .
Pershendetje Endrra. Me cfare mund t'ju ndihmoj? Ku e pate fjale "perdhunim"? Do te doja te jepja nje LIKE por eshte prish forumi kshu qe nuk mundem.
Ju lutem te na falni per paraqitjen gjate rinovimit. Ju faleminderit.

-Gerti2
 

Endrra

VIP
Titulli: Moskokecarja ne forum

e provova dhe une te flas pa lidhje, besoj se e di qe te me urosh ne men tradicoinale tenden ... mjafton.
 
Top