• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Moskokecarja ne forum

Marla

PPSL
Titulli: Moskokecarja ne forum

Jam njeri me shume gabime un marla dhe aspak perfet .... por ju premtoj, ju premtoj te gjitheve qe do ndryshoj dhe do i marr me seriozisht replikat ne temat perkatese.
Une nuk di shume gjera ne kete bote te cmendur por nje gje e kam te qarte qe nqs nuk rregulloj statusin tim neper forume, do ngelem pa pune dhe i varfer :((((((((

Ju faleminderit te gjitheve per supportin dhe nese doni te me ndihmoni me tej un kam hapur nje llogari ne PayPal ku pranoj dhurata nga 5 dollar deri ne 50 dollar. Te pakten te blej nje kostum te hajrit se ika me bizhame ne interviste :(((((((
Ti me gabime?!!!! Jo cne fjala gabim nuk shkon me Gertin.

Gjithesesi jeta eshte e eger papunesia eshte e keqja me e vogel qe te ofron.... mjep paypal-in te t'hudh 500 USD direkt se u preka shume nga rasti yt.
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Moskokecarja ne forum

Suport per Gertin , une them ti mundesojme kthimin ne atdhe se eshte tu vujt kot atje mes gradacelave ,hip e zbrit neper ashensor e neper intervista pune qe perfundojne si shkrepja e armes me karikatorin pa plumba . Gerto shife njehere si opsion kthimin ne kuc vlla se po merohesh kot ,ketej te kane edhe me shum nevojen se kane ngel tokat pa punuar . Shto faktin qe ketu nuk eshte aq ftohte sa andej o vlla se ketu ngrohesh me fjalen e mire qe ta thone sy më sy , se kur dalin nga dera o vlla nuk eshte se e kane me gjithmend qe thone me vete : na cau ,,, ky . Aty ne amerike vlla vuan kur te tjeret te thone te verteten ne sy ,ik o ik se sjetohet ashtu . Ja shife ,une jetoj ne shqiperi dhe brenda pak kohe u bera me status ketu ne forum , ti je ne mes amerikes dhe ngele fukara pa vlera :p
Te lutem ate numrin e llogarise se kam dhe une kete centin qe eshte ketu ne forum ,po ta hedh atje tek numri llogarise :p
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Moskokecarja ne forum

Eh mer miq.
Malso vellai, ti ke te drejte vella. Llafi i mire i mba gjall njerezit dhe Shqipria vetem llafe te mira ka nga veri ne jug. Bile sa hyn aty, te ngjisin komet ne tok nga mjalti dhe nga llafet e ombla dhe dashamirse. Ti e di mir ket pun vet se ike nga Vlora me degju i llaf te mir. Dhe ja ku dole faqebardhe. Moderator ne forum. Ndersa un ngela rrugeve.

Marla ... faleminderit. Them se per te ecur me para un si person duhet te piqem me shume dhe mos ndryshoj. Aty eshte kuptimi i jetes. Dhe kjo gje fillohet nga statusi ne forum, dhe interesimi i duhur.


Soulmind, tek ajo tema e genjeshtrave ti nuk komentove fare ... dhe une u trishtova shume aty. :(((((

WOW, flm ... them se nje mendje e shendoshe jeton vetem ne nje gjoks te shendoshe dhe duke postuar nja 100 postime ne ore sic tha dhe Nevi, un them se do ja arrij.

Dashururia: Me shefen
Nooooooo. Noooooo. Te gjitha i prisja nga horoskopi por ket nuk e prisja. Nooooo. Me shefen? Noooooo.


Llogaria ime ne paypal eshte : jamlaluc@paypal.com
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Moskokecarja ne forum

gerti2 ca nga lagjia ime kur sgjejn pune behen pronar hapin nderrmarje te tyre e ke menduar si opzione?
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Moskokecarja ne forum

gerti2 ca nga lagjia ime kur sgjejn pune behen pronar hapin nderrmarje te tyre e ke menduar si opzione?
Snjof asnji ke tatimorja o Jana, dhe do me shkelin me kembe ata te tatimores. :( He c'te bej un tani? Me thuaj ti.
 

LoSsT

VIP
Titulli: Moskokecarja ne forum

Tema u kalua tek nenforumi i humorit dhe chit chate, diskutim te mbare.
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Moskokecarja ne forum

Me kte teme ke provoku gjithe ndjenjat e antarve
Hipokrizine...mashtrimin...surrealen....percmimin .....meshiren....altruizmin

Temen e ke te kompletuar ,vrap te ajo tipja se ska c'kerko me teper nga ty!

Hajt me lajme te mira heren tjeter
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Moskokecarja ne forum

Me kte teme ke provoku gjithe ndjenjat e antarve
Hipokrizine...mashtrimin...surrealen....percmimin .....meshiren....altruizmin

Temen e ke te kompletuar ,vrap te ajo tipja se ska c'kerko me teper nga ty!

Hajt me lajme te mira heren tjeter
lol

Flm Monique.
 

klau92

Anëtar Aktiv
Titulli: Moskokecarja ne forum

Hahahahahahahah dhe pas atij refuzimi mese te merituar dy rruge kishe:
1- ose te hidheshe me qejf nga kati 20
2- te futeshe direkt ne forum dhe te hapje ne teme : dua te moderoj ..do jem shume aktiv dhe jam sh ne dispozicion per nentemat e politikes :p
Lufto per te ardhmen se po ta marrin buken nga goja :p
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Moskokecarja ne forum

Hahahahahahahah dhe pas atij refuzimi mese te merituar dy rruge kishe:
1- ose te hidheshe me qejf nga kati 20
2- te futeshe direkt ne forum dhe te hapje ne teme : dua te moderoj ..do jem shume aktiv dhe jam sh ne dispozicion per nentemat e politikes :p
Lufto per te ardhmen se po ta marrin buken nga goja :p
Kan ardh koh te keqija Klaudia. Ka vajt selfie me 20 dollar ne ore dhe un ndihem shume i papregatitur ne ket pik.
Them se duke i marr me seriozisht temat dhe duke ul ritmin e zemren ne 1 rafje ne minut .... them se do jem me i pjekur per ket bote te mbushur me njerez te lire dhe aspak te ndrydhur.
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Moskokecarja ne forum

Marla ishte ajo, qe te mori ne interviste !? ... paske qene i pafat !

Provoje nje here me , Nevin ... eshte profesionale .. plus i merr parasysh emocionet:p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Moskokecarja ne forum

hahahahahaha Zana cte provoje ai moj me nevin..!? :p

Djali eshte pak nen shijen e trishtimit virtual,sepse aktiviteti i ti ne postime ka rene.
Diten qe do postoj me vullnet,ndershmeri dhe me shpirt e emocion.
Rruga e tij e trishte do behet red street ahahahahhaahha
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Moskokecarja ne forum

Ha ha ... Nev.

Thashe une, qe ti i shikon gjerat me te depertuara, ndryshon si nata me diten me Marlen , te kemi sheficke per mall :p

- Gerti... s'ke me kohe tani per ti rene me dore , futju forumit - leri emocionet e dores :p

Ps... Marla, dorezoje postin ti... se vetem gafa shkruan - thug :qershi:
 

Marla

PPSL
Titulli: Moskokecarja ne forum

Ik shko vishu se ngele me breke do na ftofesh ne tajare ate bej, dhe hiqe Marlen nga goja e kuptoj qe je xheloze po te del nga veshet inferioriteti yt katunaresk por ska lezet se ke ik dhe ne Angli civilizohu pak. LOL
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Moskokecarja ne forum

Zana te baft mire hahahahhahahahahaha
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Moskokecarja ne forum

Ju faleminderit te gjitheve per donacionet. Nuk do kisha mundesi me pagu ket martinin 35 dollar.

Kjo pamja nga kati 50 me duket me e sigurte se ajo ke 20. Dhe te them te drejten .... me duket shume e trishtueshme pamja .... dhe statusi im ... si antar i thjeshte.
Nev, te lutem me jep nji teme ku te klikoj si si shfrenuar dhe te shkruj nja 800 postime.

 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Moskokecarja ne forum

Ik shko vishu se ngele me breke do na ftofesh ne tajare ate bej, dhe hiqe Marlen nga goja e kuptoj qe je xheloze po te del nga veshet inferioriteti yt katunaresk por ska lezet se ke ik dhe ne Angli civilizohu pak. LOL
Boooooooooooooo

lol lol
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Moskokecarja ne forum

Lajm i mire.
Kjo eshte zyra ime e re:

Te dashur miq virtuale. Sot jam shume i gezuar t'ju njoftoj qe mua me moren ne pune perfundimisht.
Pasi e takova prap ate vajzen qe me intervistoi heren e pare dhe pasi i printova profilin tim te ForumitVirtual (i cili tashme permban titullin 'Donator') ajo u impresionua shumedhe me dha direkt oferte pune. "Me pelqen qe jep 100%" - me tha dhe me shkeli syrin.Un shume i gezuar pastaj vrapova ne park dhe fillova duke i puth gjith keto gocat qe ishin shtrire ne bar. Ato bertiten "Ndihme, ndihme po na sulmon nje manjak" dhe direkt erdhen
shoket e mi te policise me furgon dhe me futen ne makine dhe me thane "Mundohu sa te duash, ne burg nuk te fusim por sa per sy e faqe po te fusim ne makine qe te dukemi dhe ne qe po bejme detyren".
Dhe ky ishte statusi i ketij policit ke nji forum policie - kur ma tha ket.


Pastaj hypa prap ne kat te 75 dhe fillova duke pi dhe duke i ra pianos nga gezimi. U mblodhen njerez aty rrotull nderkohe qe po i bija pianos dhe me pyeten 'Ku eshte sekreti jot?'. Ha - i thash - ForumiVirtual.com ! - dhe vazhdova duke i rene notave. Ata ngaqe nuk morren vesh Shqip fillun duke qesh kshu ne siklet "Hë, Hë Hë, Hë Hë Hë" dhe aty me bene nje foto dhe e vune direkt ne kornize me titullin "Njeriu me dixhital i lokalit per vitin 2015".

Ca t'ju them tjeter? Ju dua shume te gjitheve ju ketu dhe ju puth fort. Jam shume i emocionuar tani. Aq i emocionuar dhe i lumtur jam saqe dhe Soulin do e bej per turp.

Nqs keni ndonje pytje ose mund t'ju ndihmoj me ndonje gje, ndiqni llogarine time ne Twitter.

Ciao ciao.
 
Titulli: Moskokecarja ne forum

Lajm i mire.
Kjo eshte zyra ime e re:

Te dashur miq virtuale. Sot jam shume i gezuar t'ju njoftoj qe mua me moren ne pune perfundimisht.
Pasi e takova prap ate vajzen qe me intervistoi heren e pare dhe pasi i printova profilin tim te ForumitVirtual (i cili tashme permban titullin 'Donator') ajo u impresionua shumedhe me dha direkt oferte pune. "Me pelqen qe jep 100%" - me tha dhe me shkeli syrin.Un shume i gezuar pastaj vrapova ne park dhe fillova duke i puth gjith keto gocat qe ishin shtrire ne bar. Ato bertiten "Ndihme, ndihme po na sulmon nje manjak" dhe direkt erdhen
shoket e mi te policise me furgon dhe me futen ne makine dhe me thane "Mundohu sa te duash, ne burg nuk te fusim por sa per sy e faqe po te fusim ne makine qe te dukemi dhe ne qe po bejme detyren".
Dhe ky ishte statusi i ketij policit ke nji forum policie - kur ma tha ket.


Pastaj hypa prap ne kat te 75 dhe fillova duke pi dhe duke i ra pianos nga gezimi. U mblodhen njerez aty rrotull nderkohe qe po i bija pianos dhe me pyeten 'Ku eshte sekreti jot?'. Ha - i thash - ForumiVirtual.com ! - dhe vazhdova duke i rene notave. Ata ngaqe nuk morren vesh Shqip fillun duke qesh kshu ne siklet "Hë, Hë Hë, Hë Hë Hë" dhe aty me bene nje foto dhe e vune direkt ne kornize me titullin "Njeriu me dixhital i lokalit per vitin 2015".

Ca t'ju them tjeter? Ju dua shume te gjitheve ju ketu dhe ju puth fort. Jam shume i emocionuar tani. Aq i emocionuar dhe i lumtur jam saqe dhe Soulin do e bej per turp.

Nqs keni ndonje pytje ose mund t'ju ndihmoj me ndonje gje, ndiqni llogarine time ne Twitter.

Ciao ciao.
me ndihmo dhe mua... cfare droge merr?
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Moskokecarja ne forum

me ndihmo dhe mua... cfare droge merr?
Pfffft. Ky eshte REALITET L.O.L.I. I hidhur, por real. Nganjehere afrohem ke dritarja dhe mendoj .... po ata qe rane nga gradacelat ne 11 Shtator vdiqen duke u djeg ne ajer apo duke u perplas ne toke?
 
Titulli: Moskokecarja ne forum

Pfffft. Ky eshte REALITET L.O.L.I. I hidhur, por real. Nganjehere afrohem ke dritarja dhe mendoj .... po ata qe rane nga gradacelat ne 11 Shtator vdiqen duke u djeg ne ajer apo duke u perplas ne toke?
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Moskokecarja ne forum

Gerti Ta prift axh kasemi mar :D
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Moskokecarja ne forum

shoket e mi te policise me furgon dhe me futen ne makine dhe me thane "Mundohu sa te duash, ne burg nuk te fusim por sa per sy e faqe po te fusim ne makine qe te dukemi dhe ne qe po bejme detyren".
Dhe ky ishte statusi i ketij policit ke nji forum policie - kur ma tha ket.
Gerti sh e fort kjo lol
 

Marla

PPSL
Titulli: Moskokecarja ne forum

Lajm i mire.
Kjo eshte zyra ime e re:

Te dashur miq virtuale. Sot jam shume i gezuar t'ju njoftoj qe mua me moren ne pune perfundimisht.
Pasi e takova prap ate vajzen qe me intervistoi heren e pare dhe pasi i printova profilin tim te ForumitVirtual (i cili tashme permban titullin 'Donator') ajo u impresionua shumedhe me dha direkt oferte pune. "Me pelqen qe jep 100%" - me tha dhe me shkeli syrin.Un shume i gezuar pastaj vrapova ne park dhe fillova duke i puth gjith keto gocat qe ishin shtrire ne bar. Ato bertiten "Ndihme, ndihme po na sulmon nje manjak" dhe direkt erdhen
shoket e mi te policise me furgon dhe me futen ne makine dhe me thane "Mundohu sa te duash, ne burg nuk te fusim por sa per sy e faqe po te fusim ne makine qe te dukemi dhe ne qe po bejme detyren".
Dhe ky ishte statusi i ketij policit ke nji forum policie - kur ma tha ket.


Pastaj hypa prap ne kat te 75 dhe fillova duke pi dhe duke i ra pianos nga gezimi. U mblodhen njerez aty rrotull nderkohe qe po i bija pianos dhe me pyeten 'Ku eshte sekreti jot?'. Ha - i thash - ForumiVirtual.com ! - dhe vazhdova duke i rene notave. Ata ngaqe nuk morren vesh Shqip fillun duke qesh kshu ne siklet "Hë, Hë Hë, Hë Hë Hë" dhe aty me bene nje foto dhe e vune direkt ne kornize me titullin "Njeriu me dixhital i lokalit per vitin 2015".

Ca t'ju them tjeter? Ju dua shume te gjitheve ju ketu dhe ju puth fort. Jam shume i emocionuar tani. Aq i emocionuar dhe i lumtur jam saqe dhe Soulin do e bej per turp.

Nqs keni ndonje pytje ose mund t'ju ndihmoj me ndonje gje, ndiqni llogarine time ne Twitter.

Ciao ciao.
Congrats bro!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Moskokecarja ne forum

Lol

Po me uren c'pate? :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Moskokecarja ne forum

Pamje nga zyra ime ... Foto titullohet... the WORLD IS MINE...


Mos punojme me nje zyr ne? se une e kam postu ne fb para ca ditesh :p
 
Top