• MirĂ«sevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mos me harroni 😔

Frank

The S of all F.
Pajtohem me të gjitha postimet dhe shumë pak më ka ngelur për të shtuar.
Do e veçoja një fenomen të rëndësishëm (mendimi im), prirja për mospërdorim të dialektit që zëvendësohet me fjalë të huaja. Shumë kemi, pak duhet huazuar.
Nje fjale ne dialekt qe zevendesohet me nje fjale te huaj?
 

Baboon

Be a voice not an echo.
Mos harroni...
IMG_20201213_232542~2.jpg
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Mos me harro, mos u largo,
Se ti je ajo qe me mungon...
 
Private conversations
Help Users
    Top