• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mos harro kush je dhe sa vlen..

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
1. Prezenca jote eshte dhurate per tere boten.
2. Je unik/e dhe nder me te miret.
3. Jeta jote mund te jete, ashtu si ti e deshiron.
4. Jetoi ditet nje nga nje.

5. Numeroji bekimet, dhe jo telashet e problemet.
6. C'faredo qe te ndodhe, gjithmone do ia dalesh mbane.
7. Tek Ty, egzistojne shume pergjigje.
8. Kupto, ki guxim, ji i/e forte.

9. Mos i ve vetes kufi.
10. Shume endrra po presin qe te realizohen.
11. Zgjedhjet jane teper te rendesishme per t'ia lene fatit.
12. Kerko, dhe do arrish ta gjesh synimin tend.

13. Asgje nuk humb me shume energji sesa shqetesimi.
14. Sa me shume ta mbash nje problem, aq me i rende behet.
15. Mos i merr gjerat gjithmone seriozisht.
16. Jeto nje jete te mbushur me lumturi, dhe jo me pishmane.

17. Kujto, qe pak dashuri mund te shkoje ne nje rruge te gjate.
18. Kujto qe shume, eshte pergjithmone.
19. Gjithmone kujto qe shoqeria eshte teper e rendesishme.
20. Thesaret e jetes, jane njerezit, te bashkuar.

21. Kupto qe kurre nuk mund te jete vone.
22. Bej gjera te zakoshnme, ne nje menyre te jashtezakonshme.
23. Te kesh shendet, shprese, dhe lumturi.
24. Te kesh kohe qe te deshirosh, dhe te enderrosh tek nje yll.

Dhe kurre mos harro:
Jo edhe per nje dite te vetme,
Sa special/e je!

//fb
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Sado e forte te jesh e ambicie te keh,po je e rrethuar me njerez qe gjithmone te ulin e gjithmone te kundervihen,kot e ke :):).
Nuk ka te beje me pesimizem,por per fat te keq kshu eshte kur rrethohesh me njerez negative e qe i fusin hundet kudo.
 

Grensi

Dhe vjen nje dite..
ena e keqe e prish bylmetin...eshte nje shprehje lashte popullore....kjo mund ti pershtatet kesaj qe thote Katara
 
Private conversations
Help Users
    Top