• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Monolog/Krasta: Përballja me propagandën

ZHIGO

wish me well...
Kë nk paska bler leku mër dak që nk paska ble as kët?

çeshtje numrash vetëm. Mos krio iluzione.

gjithçka rrotullohet tek leku, pastaj kur e ke fillon e bon pordh,,, sepse kerkon e me shum sigurisht.
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
E degjova dje dhe me pelqeu pershkrimi i detajuar dhe tejet gri e asaj situate qe ka kaptuar ate vend. Nder te pakten gazetare qe i japin realitetin e duhur mases e cila mesa duket eshte mpire nga prapaganda e PS keto vite.
 
Top