• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Monolog/Krasta: Përballja me propagandën

ZHIGO

Antarë i Respektuar
Kë nk paska bler leku mër dak që nk paska ble as kët?

çeshtje numrash vetëm. Mos krio iluzione.

gjithçka rrotullohet tek leku, pastaj kur e ke fillon e bon pordh,,, sepse kerkon e me shum sigurisht.
 

Arroganti

Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪
E degjova dje dhe me pelqeu pershkrimi i detajuar dhe tejet gri e asaj situate qe ka kaptuar ate vend. Nder te pakten gazetare qe i japin realitetin e duhur mases e cila mesa duket eshte mpire nga prapaganda e PS keto vite.
 
Top