• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

" Monedha e Shpreses "

Levina

L.E.V.I.N.A
Iniciativa “Monedha e Shpreses” për të cilën u deshën dy vjet që të bëhej realitet, pasi kerkohej miratimi i Ministrisë së Financës të të gjitha vendeve Evropiane, u finalizua me hedhjen në treg te nje milion monedhave te prerjes 2 EURO në datë 25 Maj 2016 në Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëvë te Humbur.Në një krah të monedhës 2 EURO është fytyra e Liam Vandenbranden, ashtu sic mund të duket sot, ndërkohë që ai u zhduk në moshën dy vjec para njëzet vjëtësh .
" Kjo iniciativë i dedikohet absolutisht Liam, por ai është bërë tashmë dhe simboli i një sfide më të madhe : thotë Lincoln Bjorkman, përfaqësuesi i agjensisë që e prezantoi këtë kocept. "Problemi është ndërkombëtar dhe monedha është një mjet i mrekullueshëm se është konceptuar për të levizur në shkallë të gjërë. "
Ministri Belg I Financave Johan Van Overtveldt tha në një email se monedha përkujtimore do të qarkullojë në të gjithë Evropën dhe asnjëherë më parë mesazhi nuk ka qënë kaq simbolik dhe I sinqertë sa kesaj here. " nuk është thjesht një monedhe përkujtimore, por është simboli I fëmijëve tanë të humbur dhe duke e përdorur këtë monedhë dhe duke e qarkulluar atë, ne shpërndajmë shpresë për të gjetur fëmijët tanë të humbur e për ti kthyer ata në shtëpi.”
Në mediat sociale, njerëzit ftohen që të bëjnë një selfi me Monedhen e Shpresës dhe ta postojne ‪#‎CoinsofHope‬ per te ndihmuar ne perhapjen e ketij mesazhi në të gjithë Evropën dhe përtej saj


Credins bank I bashkohet kësaj iniciative duke publikuar foton e Bleona Mata dhe ju fton te vizitoni Coins of Hope dhe te shderroni ne nje foto te personalizuar per te ndihmuar ne gjetjen e saj.

‪#‎CoinsofHope
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: " Monedha e Shpreses "

Iniciativa “Monedha e Shpreses” për të cilën u deshën dy vjet që të bëhej realitet, pasi kerkohej miratimi i Ministrisë së Financës të të gjitha vendeve Evropiane, u finalizua me hedhjen në treg te nje milion monedhave te prerjes 2 EURO në datë 25 Maj 2016 në Ditën Ndërkombëtare të Fëmijëvë te Humbur.Në një krah të monedhës 2 EURO është fytyra e Liam Vandenbranden, ashtu sic mund të duket sot, ndërkohë që ai u zhduk në moshën dy vjec para njëzet vjëtësh .
" Kjo iniciativë i dedikohet absolutisht Liam, por ai është bërë tashmë dhe simboli i një sfide më të madhe : thotë Lincoln Bjorkman, përfaqësuesi i agjensisë që e prezantoi këtë kocept. "Problemi është ndërkombëtar dhe monedha është një mjet i mrekullueshëm se është konceptuar për të levizur në shkallë të gjërë. "
Ministri Belg I Financave Johan Van Overtveldt tha në një email se monedha përkujtimore do të qarkullojë në të gjithë Evropën dhe asnjëherë më parë mesazhi nuk ka qënë kaq simbolik dhe I sinqertë sa kesaj here. " nuk është thjesht një monedhe përkujtimore, por është simboli I fëmijëve tanë të humbur dhe duke e përdorur këtë monedhë dhe duke e qarkulluar atë, ne shpërndajmë shpresë për të gjetur fëmijët tanë të humbur e për ti kthyer ata në shtëpi.”
Në mediat sociale, njerëzit ftohen që të bëjnë një selfi me Monedhen e Shpresës dhe ta postojne ‪#‎CoinsofHope‬ per te ndihmuar ne perhapjen e ketij mesazhi në të gjithë Evropën dhe përtej saj


Credins bank I bashkohet kësaj iniciative duke publikuar foton e Bleona Mata dhe ju fton te vizitoni Coins of Hope dhe te shderroni ne nje foto te personalizuar per te ndihmuar ne gjetjen e saj.

‪#‎CoinsofHope

Ide gjeniale vertet....

pergezime dhe duke shpresuar qe ata femije te jene diku gjalle....
 
Top