• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Momentet kulminante, nga jeta e legjendës Kobe Bryant

Momentet kulminante, 22 FOTO nga jeta e legjendës Kobe Bryant

1580131540980.png

Jeta e një prej personazheve që kanë bërë historinë e NBA dhe sportit botëror.


Kobe Bryant u nda nga jeta në moshën 41-vjeçare pas një aksidenti me helikopter, ku vdiqën 9 persona në total, mes tyre edhe vajza 13-vjeçare e tij, Gianna.


Copyright Gazeta SHQIP 
Private conversations
Help Users
    Top