• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Nick ate po shoh dhe une, edhe pse sle postim timin pa e komentu! :p
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Duhet vleresuar mundi...se shih..gjynah te mos behet :)
 
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Mundohu dhe pak se akoma spo me bind lool :pijegirl:

Shpresa vdes e fundit Nick! :p
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

HA!
Kush ti meso keto pergjigje se sjane nga ty:p
 
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Ehe,dicka tjeter kishe me then? :chat:

Te iku frymezimi lool lol
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Dhe une ket them.

Zana jone eshte 100 here me e mire se kjo dhe eshte modeste.
Marla ky komenti jot duhet marr si kompliment apo si tallje mendereje me ket personin ? :p
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Edhe mua me pelqeu kjo ...te mendosh se ne Rusi eshte kohe krize :p

e holle por e shijshme :)
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Edhe mua me pelqeu kjo ...te mendosh se ne Rusi eshte kohe krize :p

e holle por e shijshme :)
E provove mi ti qe thua e shijshme eee apo deshe me thene diçka tjeter qe mbaron me ishme .
 

Monique

Staf në FV.AL
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

E provove mi ti qe thua e shijshme eee apo deshe me thene diçka tjeter qe mbaron me ishme .
jo jo ate qe thashe kisha ne mendje....sepse jo per gje ,po me shume se e shijshme per syrin sdi une

ato te ishmet ti kam lene ty !

si eshte nje shprehje , mishi tretet...kocka mbetet e ajo shijon...
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

E keni bere kete teme chit-chat...
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

Kunder kujt mo ? Pse ekziston vertet ?

Shum kot kjo goca e instagramit ,fytyre e lodhur
Ok mund te jete 50 me 50, ashtu sic eshte Zana ashtu mund te mos jete
ama sia mohon dot qe mendimet jane te saja, provokimet, e ben forumin lemsh
e pastaj ne fund crendesi ka nese eshte ajo apo jo
ketu per tu zbavitur jemi:)
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Modelja ruse që po çmend Instagramin (Fotot e nxehta)

ah gjithcka i paskeni share,ama gjoksin mos ja shani , e paska nam :p
 
Top