• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Modelja poston foto pa ‘make up’, humbet mijëra ndjekës në Instagram

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendndodhja
Pertej Horizontit
Modelja poston foto pa ‘make up’, humbet mijëra ndjekës në Instagram
Stina Sanders mori një rrezik të madh përsipër. Ajo vendosi të postojë foto të ndershme të saj, pa make up dhe pa efekte në faqen e saj të Instagramit.Modelja, u bë pjesë e një eksperimenti social dhe për një javë postoi foto reale. Pas kësaj vuri re se fansat u larguan.

Modelja dhe blogerja e famshme ka pozuar për marka të njohura si “Nike” dhe “Loreal”. Sanders postoi foto me flokë të palarë, me thonj jo perfekt, pa tualet dhe kjo ka habitur ndjekësit e saj, të cilët vendosën ta braktisnin.g-Shqip

PS: ma thirrni pak Averin ktej,qe na meson keq tek tema tjeter ,te mos bejme grim :p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Modelja poston foto pa ‘make up’, humbet mijëra ndjekës në Instagram

Kjo s'paska nevoje per make-up se qeka yll kshu e lindur.
 

Aver

VIP
Titulli: Modelja poston foto pa ‘make up’, humbet mijëra ndjekës në Instagram

PS: ma thirrni pak Averin ktej,qe na meson keq tek tema tjeter ,te mos bejme grim :p
lol Nev. :D

Mund t'a perdor postimin e Legas per pergjigje?

Kjo s'paska nevoje per make-up se qeka yll kshu e lindur.
Yep.

Edhe pse ka bere pak mimike (foto 1) dhe e ka fotografu veten nga kende palidhje (foto 2)... prap se prap duket e bukur.
 

princesha

Warrior Princess
Titulli: Modelja poston foto pa ‘make up’, humbet mijëra ndjekës në Instagram

Shume e bukur, pastaj shendrrohen si barbie kukulla, sa e urrej ate sherkun ne fytyr.. talleshim, na mungonte buka, se kishin shoqet pashtet, edhe ate ne fytyr...aq shume qe vendosnin, sikur me arget i ke ly..
Kjo ska nevoj per make up, por njerezit te bejn me komplekse....
 

ReNdEx

Interist Forever
Mosha
32
Vendndodhja
Rrugve
Titulli: Modelja poston foto pa ‘make up’, humbet mijëra ndjekës në Instagram

Epo kur ankohen dhe per kte lol Po kjo qenka yll vet spaska nevoj per tualet apo jan mesuar me ato qe ne vend te estetikes perodirn bojaxhiun per tu patinuar e lyer lol lol

Por ska nevoj per tualet pa te dal nje her kjo pa brek dhe shiko ti jo i kthehn po i ven dhe dopjo ndjeksit ksaj lol
 
Top