• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Modelja e kolme prezanton linjën e re të rrobave të banjës për gratë mbipeshë

Jetmira

Banned

Pikërisht atëherë kur menduam se Ashley Graham nuk mund të ishte më e vërtetë se kaq, ajo na tregon se kishim gabuar! Supermodelja, masat e së cilës kapërcyen çdo barrierë, ka nxjerrë në treg linjën e re të kostumeve të banjës me një stil vërtet unik.
Ndryshe nga modelet e mëparshme, ky koleksion është realizuar ekskluzivisht me fotografi të pa fotoshopuara. Ajo i ka treguar masat e saj dhe lëkurën ashtu sië janë, duke treguar edhe rrobat e reja të banjës. Fushata quhet “Fuqia e paparacëve”.

“Kjo fushatë është ndryshe nga gjithë të tjerat që kam bërë. Shpresoj që imazhet të inkurajojnë të gjitha ju dhe t’ju bëjnë të keni besim në vete, të jeni të lumtura me trupin tuaj”- ka shkruar Graham. /LIVING
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staff member
Eshte nje problem pasarelash tashme,forma "kockore anoreksike" e modeleve,qe perqafojne eterit e modes per te shfaqur koleksionet e tyre.
Flitet qe do kete kushtezime te peshave trupore te modeleve,ku do jepet prioritet pak trupit me te mbushur.
Eshte vertet e trisht , te shikosh nje trup femror kock e lekure,e kjo te quhet bukuri femrore!
Njeriu sduhet te kete kg shume te tepert ,por nje trup i mbushur eshte i shendetshem dhe i shishem.
 
Shqiperia
Help Users
Staff Only
 • No one is chatting at the moment.
 • Vajza @ Vajza:
  Ohh me dhun akoma pa hy 🤪
 • Dyrri @ Dyrri
  is our newest member. Welcome!
 • H @ harbin21
  is our newest member. Welcome!
 • WxP @ WxP:
  Kush jan kto 2 antaret e rinj Gurry dhe harbin21 i njifni?
  WxP @ WxP: Kush jan kto 2 antaret e rinj Gurry dhe harbin21 i njifni?
  Top