• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mjerim dhe frikë, pamje të rralla nga Shqipëria komuniste në fundin e viteve ’80-të (Fotot)

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Mjerim dhe frikë, pamje të rralla nga Shqipëria komuniste në fundin e viteve ’80-të (Fotot)
Foto të rralla që tregojnë qartë pamje të zymta dhe jetën me varfërinë e tejskajshme të shqiptarëve në fundin e viteve ’80-të, si në fshatra ashtu dhe në qytetet më të mëdha të vendit si, Tirana, Durrësi etj


 

Passion

Banned
I helmosur deri ne palce nga propaganda,i frikesuar ,i trishte,i keq ushqyer,e frikshme.

Rrofte Miladin Popovic e Dushan Mugosha.
 
Top