• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Miss Suisse Romande – shqiptare

Ylli-1

Etnoshqiptar
Vendndodhja
SHQIPERIA ETNIKE
Bota Sot | 03.12.2013 20:27
Shqiptarja Sindi Arifi është shpallur femra më e bukur në Zvicër.
Ajo e fitoi çmimin e bukurisë, Miss Suisse Romande 2014, të mbajtur gjatë fundjavës në Palexpo të Gjenevës.
Arifi është 18 vjeçare dhe ka prejardhje nga Mali i zi. Ajo është zgjedhur nga një juri profesioniste mes shumë garueseve të tjera.


 

lovely

Anëtar i ri
Mosha
35
Vendndodhja
GENOVA
Titulli: Miss Suisse Romande – shqiptare

e bukur ,po pse kaq e gjate.do ket shprehur se vogli ndonje deshire me ia kaluar edhe malit
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Miss Suisse Romande – shqiptare

Sa me ngjason me shoqen time kjo mua!!!!ka stil goca urime.
 
Top