• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo

Kjo teme eshte hap ne 2008, tani ku dim ne se cfar ben kjo ?
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo

ishalla i ka ne form akoma gjoksin :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo

ishalla i ka ne form akoma gjoksin :p

ahhahahahaha,Quku eh se dhe po se pate,ka "sfongjer" plastik e bejn te fort e ne forme. ..:p

Sa per vjazen,edhe pse pasa vite artikulli e vajza do jete rrite pjek nga bukuria.. :p
Pertej shakas,bravo..!!
Vertet me pelqen,ka nje shikim diku mes egersis dhe menefregizmit,ka fetyre shume shprehse.
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo

ahhahahahaha,Quku eh se dhe po se pate,ka "sfongjer" plastik e bejn te fort e ne forme. ..:p

Sa per vjazen,edhe pse pasa vite artikulli e vajza do jete rrite pjek nga bukuria.. :p
Pertej shakas,bravo..!!
Vertet me pelqen,ka nje shikim diku mes egersis dhe menefregizmit,ka fetyre shume shprehse.
Un pelqej naturalen jam kunder atyne gjanave qe thu ti :p
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo

Deri ku i shkonte ai tatuazhi jam kurioz
 
Top