• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Per tu bere fotomodele ne Itali, me aq sa di une (shume ne kete fushe) oferta e pare qe te bejne eshte fotomodele nudo, kjo per shkak te faktit se jo shume veta pranojne dhe sepse eshte me e lehte te fshehesh me ane te fotove difektet e tjera te trupit!
Aparati perqendrohet tek te parmet e te mbrapmet!
Kjo ka gjoks tonik, po barkun po tja masin e ka 84 cm pa frike dhe ka nevoje per stervitje! Vithet, perderisa nuk ja kane marre, do i kete jo te rrumbullakta, ose pa "maje" sic i them une:D

E forta eshte se agjensite gjejne te gjitha fjalet magjepsese per te te mbushur mendjen qe te besh foto te tilla: te thone qe ofertat e nudos i behen vetem femrave te bukuraLOLLOLLOL
Pastaj kur i kerkon te shohesh katalogjet per te pare diferencen midis femrave qe bejne nudo dhe foto normale, kupton diferencen:D
Femrat e bukura ne kuptimin e plote te fjales jane "grrabitur" nga stilistet me me fame!
Ato te shemtuarat bejne foto nudo per te fituar ca lek:D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Une te them te drejten i jape te drejte cupes :ciaoo: hallall cupo se jo gjithekushe ftohet per foto nudo :bum pse mos deshet ju qe kjo bukuri e rralle te kapte lopaten ne dore e te fitonte buken e gojes :lexim:shume nga yjet e botes ce s'kishin gjera me te bukura per te reklamuar kane bere foto te tilla :lexim:pse valle kjo jo ?:ciaoo:apo dikush ketu ka dertin se do i ngel babait ne dere shtepie kjo :lexim:
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
weo sa mir sa mir per me qit boqen jasht na shqipet ka nevoj botaLOL...po noj shkenctar, noj filozof, noj dokotrr qe na zdrit pak ftyren para botes jo eee, qfar homom imazhi po na jepka mishi i ksaj neve be, ju thoni ishalla zvoglohen kriminelet shqipe neper bot...veq e rrit Zoti qiken se e bukur te koka, mos tja kish kallxu botes halo ma e omel kish qen:D..
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
ua sa jam trondit nncnc pse me beni te ndihem keq e dini qe i kam pike te dobet femrat me hapni dhe tema me foto provokuese o zot o zot cvdekt lali per ty mi lakuriqe se mke trondit jasht mase :):)

p.s per temen mire e ben ka gjet menyren me berr lek shume dhe pa lodhje
 

sabah

Anëtar i Respektuar
Boboooooooooo, kjo eshte miss shqiperia?????:eek:hh::isterik:
Kjo eshte ofeze per bukurine femerore more njerez:qaj:
Tamam fytyre per te bere foto "glamour" (qe ne gjuhen fotografike perdoret per nudo)....
Kjo rrezik te ket marre pjese ne ndonje konkurs seksi oral qe i eshte bere fytyra ashtu.Po tani c mbeti kesaj .Apo do kerkoje demshperblim si ingrid gjoni per videon nudo te xhiruar ku krahas seksit merr edhe heroine.
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Cfare jane kriteret per te qene miss ne shqiperi? Nese fitohet me seks per ndonje te jurise apo ata qe e organizojne missin, e ka fitu goca... bravo i qofte LOL
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Bobo prandaj jane bere si budallenj talanet,paskan pesuar shok nga fotot nudo te kesaj bukuroshes se stalles.Sa turp me e bukura nder shqiptare sa turp,qenkemi race majmunesh mor vlla dhe kjo paska zbritur nga pema.
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Cfare jane kriteret per te qene miss ne shqiperi? Nese fitohet me seks per ndonje te jurise apo ata qe e organizojne missin, e ka fitu goca... bravo i qofte LOL
Cfare jane keto shpifje qe shkruani me vertet me cudisni cfare mosbesimi qe keni direkt do shkruani qe ka fjetur me nje te jurise PERSE nuk merrni dhe rrastin te kete fjetur me te gjithe jurine
 

alfonci

Veri investigatio
Shpersoj qe te jete e lumtur me zgjedhjen e saj!

Te gjitha c'fare themi ne jane komente disi te cunguara pasi mohojne gjera te rendesishme si e drejta personale per te zgjedhur rrugen legale per te jetuar.

Une nuk mendoj se ajo ka "kuritur" komshiun, rracen apo kombin. Thjeshte ka bere zgjedhjene saje dhe sic duket ka marrur cmimin qe i takon, fama dhe shpreblimi ne vlera monetare. Ne kete kontekst ne kemi arsye te kritikojme ate sepse skemi fituar asgje.

Por ajo qe eshte me rendesi eshte te theksohet se shumica do te krijoja pershtypjen e cileson fotografine si art ne nje forme apo ne nje tjeter. Gjithsesi harrojme se ajo po ben foto, megjithate ne nje forme tjeter nga ato qe jemi mesuar te shohim zakonisht, natyra apo portrete. Ajo po ben nje hap tjeter, te tregoje sensualitetin e saj. Mbreteresha Teute, per te cilen Iliret dhe pasardhesit e tyre krenohen e ka bere kete ne nje forme me ndryshe, skulpture. (Ajo akoma ndodhet ne Durres per ato qe nuk e dine.)

Pra, kjo nuk eshte shenje regresi ne shoqeri, grupin tone etnik apo kombin. Kjo per te dhe njerezit qe vleresojne kete kategori fotografie, kjo eshte thjeshte art. Ajo qe eshte kategorikisht e pamohueshme eshte se ato jane arkitetket e jetes se tyre.
 

Elushe

Vogëlushe
Mire e tha Alfonsi, kjo eshte art. Art pa dinjitet dhe me "15 min fame" por perseri mbetet art.

Ama jam mese e sigurt qe ne spektaklin e Missit kjo nuk do te zgjase shume. Te mos harrojme qe ato kerkojne nje femer te 'kompletuar' dhe kjo te dashur forumista nuk duket si nje e tille.

Gjithesesi, ne si bashkekombesit e saj, i urojme suksese ne karieren e zgjedhur.
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo

Me te bukur paska gjo..in sesa fytyren kjo :D :D
 
Pe: Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo

Dhe kjo po trondit ITALINE???
Aaaaaaaaaaaaaaa e kuptova, ai termeti qe ra ne Palermo para ca ditesh paska qene si pasoje e tronditjes qe kjo bukuroshe i paska bere ITALISE :p :p :p
Natyrisht qe edhe kjo ben art...trash art quhet ky ;)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo

Akoma po trondit kjo?...Qekur ka dal lajmi do jete veshur tashme,ose i ka heq edhe 2-3 lekure te tjera...
 

lovely

Anëtar i ri
Titulli: Miss Shqipëria që po trondit Italinë me fotot nudo

Mua me duket atraktive sesa simpatike.por ndoshta eshte aq e pjekur sa te marre vendime te kesaj grade .komplimente per guximin dhe Transparencen qe duket i vijne natyrshem
 
Top