Miss i forumit.

Miss i forumit

 • Nevertiti

  Votat: 3 6.5%
 • Senseo

  Votat: 3 6.5%
 • Monique

  Votat: 3 6.5%
 • Ledia

  Votat: 5 10.9%
 • Nicktjeter

  Votat: 2 4.3%
 • Ngu

  Votat: 9 19.6%
 • Bebw

  Votat: 9 19.6%
 • Endrra

  Votat: 2 4.3%
 • Vie

  Votat: 3 6.5%
 • Deliriummind

  Votat: 2 4.3%
 • Didi

  Votat: 2 4.3%
 • Legally_sweet

  Votat: 3 6.5%
 • Marla

  Votat: 3 6.5%
 • Alesia

  Votat: 6 13.0%
 • Mayada

  Votat: 1 2.2%
 • Amara la Negra

  Votat: 7 15.2%
 • Ivy

  Votat: 1 2.2%
 • Sensual

  Votat: 1 2.2%
 • Jana80

  Votat: 1 2.2%
 • Robin

  Votat: 0 0.0%
 • Tironcja

  Votat: 0 0.0%
 • Dorina

  Votat: 7 15.2%
 • Sofia

  Votat: 0 0.0%
 • Arya

  Votat: 0 0.0%
 • Hera

  Votat: 3 6.5%
 • Lovely

  Votat: 0 0.0%
 • Arfenilla

  Votat: 1 2.2%
 • Soulmind

  Votat: 3 6.5%
 • Vajza

  Votat: 14 30.4%
 • Elle

  Votat: 1 2.2%
 • Landa 1

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  46
 • Poll closed .

Marla

Themelues i Forumit
Urime pjeshka lol

tenor.gif
 

NGU

Wild child full of grace 💫
U jalla pse nk e mora une vendin e pare? Do kisha nxjerr dhe i selfie me ate rast, tamam miss lol
@Vajza urime:** @Bebw cila e zu vendin e dyte? Se paskemi qene te barabarta:p
@Legally_Sweet HAHAHAH per cin e kishe pas ate kunje ti?lool

@Imp4cT srce per ke votove ti ma thuj iher!
 

NGU

Wild child full of grace 💫
E mir spo e ngrej zonin se paske votu pr njeriun e shpise, se ndryshe he he:p
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
U jalla pse nk e mora une vendin e pare? Do kisha nxjerr dhe i selfie me ate rast, tamam miss lol
@Vajza urime:** @Bebw cila e zu vendin e dyte? Se paskemi qene te barabarta:p
@Legally_Sweet HAHAHAH per cin e kishe pas ate kunje ti?lool

@Imp4cT srce per ke votove ti ma thuj iher!
Cilen kunje? Une jam goc e urte, e bute, s’me ndihet zeri, s’merrem me kunja 😛
 
 • Haha
Reactions: NGU

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
U jalla pse nk e mora une vendin e pare? Do kisha nxjerr dhe i selfie me ate rast, tamam miss lol
@Vajza urime:** @Bebw cila e zu vendin e dyte? Se paskemi qene te barabarta:p
@Legally_Sweet HAHAHAH per cin e kishe pas ate kunje ti?lool

@Imp4cT srce per ke votove ti ma thuj iher!
Awww😍😍😍😍😍😍 kush me ka ardhur muaaaaaa😍😍😍😍😍.Dritttt ti dole ne vend te dyt 😘😘😘😘😘
 
 • Puç
Reactions: NGU

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Po mduket vetja si kur kthehem ne Shqiperi. shkoj e bej qokat cdo vere per cdo sebeb te ndodhur gjate 1 viti apo dhe 2. 🤣
Ja dhe ketu. 🤣

Ka noj sebeb tjeter verdalle ku duhet te shkoj te uroj?!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Kam 1 pyetje ajo ikona kshu😋 pse perkthehet yummy?! 🤷‍♀️🙄😮😂😂😂
 
Top