Miss i forumit.

Miss i forumit

 • Nevertiti

  Votat: 3 6.5%
 • Senseo

  Votat: 3 6.5%
 • Monique

  Votat: 3 6.5%
 • Ledia

  Votat: 5 10.9%
 • Nicktjeter

  Votat: 2 4.3%
 • Ngu

  Votat: 9 19.6%
 • Bebw

  Votat: 9 19.6%
 • Endrra

  Votat: 2 4.3%
 • Vie

  Votat: 3 6.5%
 • Deliriummind

  Votat: 2 4.3%
 • Didi

  Votat: 2 4.3%
 • Legally_sweet

  Votat: 3 6.5%
 • Marla

  Votat: 3 6.5%
 • Alesia

  Votat: 6 13.0%
 • Mayada

  Votat: 1 2.2%
 • Amara la Negra

  Votat: 7 15.2%
 • Ivy

  Votat: 1 2.2%
 • Sensual

  Votat: 1 2.2%
 • Jana80

  Votat: 1 2.2%
 • Robin

  Votat: 0 0.0%
 • Tironcja

  Votat: 0 0.0%
 • Dorina

  Votat: 7 15.2%
 • Sofia

  Votat: 0 0.0%
 • Arya

  Votat: 0 0.0%
 • Hera

  Votat: 3 6.5%
 • Lovely

  Votat: 0 0.0%
 • Arfenilla

  Votat: 1 2.2%
 • Soulmind

  Votat: 3 6.5%
 • Vajza

  Votat: 14 30.4%
 • Elle

  Votat: 1 2.2%
 • Landa 1

  Votat: 0 0.0%

 • Totali i votuesve
  46
 • Poll closed .

Katil

Antarë i Respektuar
Kur te hapni mister fv me fusni aty
Se andej me siguri ua marr kuroren ?
Mes meje dhe teje do të zgjedh ty? o misteri im i preferuar??
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
paskam marre 3 vota,ua befte zoti shendet e mbaresi o zot. ahahahahahahah
Kur do hapim nje teme me missin me te bukur djalosh,te sjell tim bir,meqe mami s`ftiton dot mes qershiave te Fv ketu. ahahahahahahahahah
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Tema "Anetaret e Vitit" hapet ne fundvit.

Kjo thjesht është një teme argetuese "bukurie fizike virtuale" , jo shpirti, madje as nostalgjie dhe aq me pak parimesh :p lol
Qar thu moj? Teme argetuese paska qene? Shih. :unsure: Nuk jap mendime shpirti, nostalgjike dhe parime budalliqe bile, bile as kur te votoje ty ;)
 

Baboon

FALEMINDERIT!
urime @Vajza Po e dija une.p.s ate rakine ktheje ne kamomil Se Kom vevoj per kompresa, e nisa party vetem lol
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
urime @Vajza Po e dija une.p.s ate rakine ktheje ne kamomil Se Kom vevoj per kompresa, e nisa party vetem lol
Mos me thuaj se me votove mua , qe e dije :p

Hic pa merak tefta sdin as eren e rakis jo mo te pije ... knaqemi me leng pjeshkash ???
 

Baboon

FALEMINDERIT!
Mos me thuaj se me votove mua , qe e dije :p

Hic pa merak tefta sdin as eren e rakis jo mo te pije ... knaqemi me leng pjeshkash ???
lol une isha i pari te votova me automatik 3 cop periher , ke memorie peshku apo tu rrit menja tashi hahaha

long pjeshke? mo mire akoma
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
@Vajza Pse i ke mbajtur te fshehte votimet? Pse mos te shikohet kush votoi per tjetren?
Kur e bera ne fillim gabova , pastaj nuk ndryshoheshte me beso as per vete nuk shoh se kush me ka votuar e per asnjerin tjeter :). Shpjegova me lart .
 
Top