• Mirësevini tek Forumi Virtual

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

  Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
  GOOGLE Microsoft Yahoo

  Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Miss Forumi Virtual 2011

Miss Forumi Virtual 2011

 • Ajsi

  Votat: 4 5.9%
 • Akull

  Votat: 2 2.9%
 • Morena

  Votat: 2 2.9%
 • Bella

  Votat: 4 5.9%
 • Bellatrix

  Votat: 1 1.5%
 • Delirium Mind

  Votat: 4 5.9%
 • Elushe

  Votat: 11 16.2%
 • Gazolina

  Votat: 2 2.9%
 • Gloom

  Votat: 2 2.9%
 • Ida Angel

  Votat: 2 2.9%
 • Kreta Flakita

  Votat: 2 2.9%
 • Lediana

  Votat: 0 0.0%
 • Legally Sweet

  Votat: 1 1.5%
 • Lela DR

  Votat: 2 2.9%
 • Nevertiti

  Votat: 2 2.9%
 • Sensuu

  Votat: 2 2.9%
 • ShkodranNe

  Votat: 4 5.9%
 • Snow Hristina

  Votat: 5 7.4%
 • Sweetzzinna

  Votat: 10 14.7%
 • Yellow Redhead

  Votat: 3 4.4%
 • Karamele Zana

  Votat: 1 1.5%
 • Deliza

  Votat: 2 2.9%

 • Totali i votuesve
  68
 • Poll closed .
Status
E mbyllur për postime të tjera.

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Miss Forumi Virtual 2011

Ju goca beni pergaditjet, keto dite, beni foto gati, zgjedhni nje me te miren (me vone do hapim nje teme ku do te keni mundesi ti postoni ato) dhe nga nje CV - te shkurter se jemi juri profesionale dhe nuk do analizojme veq bukurine, por edhe elmente tjera dhe karakteristika shume te vecanta :p
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Miss Forumi Virtual 2011

Unë nuk njoh asnjë nga vajzat këtu , prandaj edhe nuk votoj . Pa e prekur (në këtë rast pa e parë) nuk e besoj . Meqënse asnjë prej vajzave nuk e kam parë , nuk ka pse të votoj . :p LOL
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pe: Miss Forumi Virtual 2011

citim:juria nuk blihet, juria nuk korruptohet, ,..ama nuk korruptohi une jape dorheqjen,..ahhahahahahahhahahaa...;p;p;p...

ej po une qe te votoj duhet me pa ndonje foto te konkurenteve.. ,.ka ndonje album me fotot e antarvepasi une spo i gjej kunde asnje foto,..qe te kem nje ide..dhe te votoj sa me drejt,.
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Miss Forumi Virtual 2011

citim:juria nuk blihet, juria nuk korruptohet, ,..ama nuk korruptohi une jape dorheqjen,..ahhahahahahahhahahaa...;p;p;p...

ej po une qe te votoj duhet me pa ndonje foto te konkurenteve.. ,.ka ndonje album me fotot e antarvepasi une spo i gjej kunde asnje foto,..qe te kem nje ide..dhe te votoj sa me drejt,.
disa nga anetaret i kan fotot ne album...te tjerat do ti vendosin keto dite dhe do ti rregullojme te gjitha :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Miss Forumi Virtual 2011

Mesa shoh nuk paska dallim moshe ne kete konkurs :p

Po foto kan ca vajza akoma do ven foto :D

Megjithate un do votoj per njeren ketu qe me pelqeu ne foto :)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Miss Forumi Virtual 2011

Atehere:......Qe kjo teme te behet vertet serioze dhe ashtu sic i ka hije forumit ton ne vajzat (edhe pse mendoj se jam teper e madhe per te marr pjese :() duhet te vem te pakten 1 foto per te marr pjes denjesisht ne kete konkurs :)
Prandaj un personalisht do ju lutesha te vinit nje foto.....per kenaqesin tone..faleminderit :D


Se me pas do kemi kenaqesin te bejm edhe mister forumi virtual 2011. do shohim cunat :p
 

AjSi

...
Pe: Miss Forumi Virtual 2011

o cuna qe t behet qe t behet konkursi tamam duhet t vini nga nje foto t cdo goce anash emrit..
kshuqe ne mund t gjykojme...un as cerekun e tyre skam pare!!! si dreqin t votoj une? :D

P.S. si m fusni n konkurs pa marre leje ee?? une po nk fitova nk marr pjese fare...meqe e di se ka me t bukura se un ktu nk pranoj tmarr pjese ;P
 
Last edited:

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Miss Forumi Virtual 2011

Tema u pastrua ... Ju lutem mos e ktheni ne chit-chat .... Faleminderit
Love me fal me bej nje nder ...meqe je ketu ne linje :)
Mos me ler vetem sot ne temen per fotot e ketij konkursi :kiss
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Miss Forumi Virtual 2011

Elushe bella dhe Love nice komplimenata sdi kujt tja jap voten :D :D
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Miss Forumi Virtual 2011

Un e dhashe voten time vetem duke par avatarin brez e posht :p
 

Gazolina

Moskokecarese
Titulli: Miss Forumi Virtual 2011

Duke qënë se nuk i plotësoj kriteteret për të qënë pjesë e Miss forumit kërkoj të dorëheqjen.
Kemi vajza të bukur në forum, Komplimenta për prezantimet e tyre! :)

Ps: Mendoj se numri i anëtarëve të jurisë duhet të jetë tek për të mos patur konfrontim mes një vendimi të barabartë të tyre, ndaj sygjeroj Evin ose Hostel meqë kanë shprehur dhe mendimin për të qënë pjesë e tyre.
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Titulli: Miss Forumi Virtual 2011

Duke qënë se nuk i plotësoj kriteteret për të qënë pjesë e Miss forumit kërkoj të dorëheqjen.
Kemi vajza të bukur në forum, Komplimenta për prezantimet e tyre! :)

Ps: Mendoj se numri i anëtarëve të jurisë duhet të jetë tek për të mos patur konfrontim mes një vendimi të barabartë të tyre, ndaj sygjeroj Evin ose Hostel meqë kanë shprehur dhe mendimin për të qënë pjesë e tyre.
ne nuk kemi vene kritere specifik per konkursin....eshte vere...we are young we are free....merreni cik me loje se ne fund te fundit do bere cik gallata goca :)

vota e kryetarit te jurise vlen dyfish ne rast barazimi, i kemi marre masat...faleminderit per sygjerimin :)
 

Gazolina

Moskokecarese
Titulli: Pe: Titulli: Miss Forumi Virtual 2011

ne nuk kemi vene kritere specifik per konkursin....eshte vere...we are young we are free....merreni cik me loje se ne fund te fundit do bere cik gallata goca :)

vota e kryetarit te jurise vlen dyfish ne rast barazimi, i kemi marre masat...faleminderit per sygjerimin :)
Kriteret janë si një prezantim me foto psh ;)
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Pe: Titulli: Pe: Titulli: Miss Forumi Virtual 2011

Kriteret janë si një prezantim me foto psh ;)
nuk eshte kriter qe te mohon te drejten per te marre pjese, sherben per ty per te marre votat.....edhe per tu njohur me mire me anetaret e tjere ....eshte nje loje :)
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Miss Forumi Virtual 2011

Duke qënë se nuk i plotësoj kriteteret për të qënë pjesë e Miss forumit kërkoj të dorëheqjen.
Kemi vajza të bukur në forum, Komplimenta për prezantimet e tyre! :)

Ps: Mendoj se numri i anëtarëve të jurisë duhet të jetë tek për të mos patur konfrontim mes një vendimi të barabartë të tyre, ndaj sygjeroj Evin ose Hostel meqë kanë shprehur dhe mendimin për të qënë pjesë e tyre.
Gazolina saper plotesim kriteresh eshte pak e veshtire per ti plotesuar jo vetem nga ty por nga te gjitha ne :)....sepse ky eshte forum jo miss shqiperia ku kriteret jan te rendesishme. Pjesmarrja ne kete loje eshte gjeja me e kendshme.......Tani nese fillojm te gjitha duke nxjerr justifikimin e kritereve un as qe do figuroja ne kete list :D

Te lutem Gazolina mos u perjashto nga grupi :kiss
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Miss Forumi Virtual 2011

Akoma s'i kam pare te gjitha, andaj s'do votoj :D
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top