• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Miresevini ne Kuzhinen e Restorantit tim...

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Gatimi eshte e vetmja gje qe me pelqen shume, pas punes time reale. Ndihmoj shume ne kuzhinen e Restorantit, e bej me deshire dhe madje si aktivitet me ç'lodh me shume.

Po hap nje teme te re me disa nga recetat e ndryshme qe Ne pergatisim.

(...vazhdimi nga neser)

Darius
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Teme e munguar ne kte forum kjo, po pres me padurim😄
 
Mir se te gjetem Darius 😊
Me qen se jam larg dhe nuk vi ti provoj dot, po i gatuj vet lol
Besos 😘
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Mir se te gjetem Darius 😊
Me qen se jam larg dhe nuk vi ti provoj dot, po i gatuj vet lol
Besos 😘
...faleminderit, kerkoj ndjese, ne fakt do te duhej te sillja qe dje receten e pare, por tentova ti flisja Chefit, ai mu pergjigj: sot dite diele e gjete te me pyesesh qe jam i mbytur ne pune..., keshtuqe me vjen keq, por do t’ju sjell receta te kendshme edhe te realizueshme. Diçka ndryshe 👨‍🍳
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
jemi gjithe sy e veshe Darius. :)

na sill ca dhe praktike aman, jo nga ata ku keni pjate sa nje tepsi dhe ushqimi sa nje guacke e vogel ne mes lol
 
Private conversations
Help Users
    Top