• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

MireSeErdha

Status
E mbyllur për postime të tjera.

MrCool

Old School.
Pershendetje.. Jam i ri ketu dhe thash te prezantohem njehere para se te pervesh menget dhe t'ju çaj derrasat neper tema.. :p

Jam pak me shume se 30 vjeç, nga Maqedonia..Linguist me profesion..

Po deshet te dini dicka me teper, mos hezitoni te me pyesni :p

Shpresoj te kalojme mire bashke. :)
 
Last edited by a moderator:

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Ohhh sa bukur nje linguistik , te na korrigjoj te gjithve qe shkruajme aq "bukur" shqipen tone!

Mireserdhe Sinner!
 

Zana1

Braveheart
Mireseerdhe & kalofsh bukur ne forum.

Ps....Fakti qe po vini te tere pernjeheresh , po me ngjani edhe nje fytyre te tere. : D
 

jana80

Super Moderator
mire se erdhe.. uroj te kalosh bukur
 

Bukowski

Gjumash
Mire se na gjete
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<

Mire se keni ardhur.......
 

MrCool

Old School.
Abis mire se te gjej.. :)

Monique, qka me ba moj qik do u ket ba efekt psheshi me llall :p

C3nI mire se te gjej..

Nicktjeter kot mo, isha kalimthi kendej thash te ndaloj.. :p

Zana1 mire se te gjej..Shpresoj dhe une qe do ja kalojme bukur..Vetem shpresoj te mos hipnotizohem nga avatari yt :p

Jana80 rrofsh :)

Bukowski mire qofsh

Jetesa falemnderit

P.s. sa mikprites qenkeni.. Mos u pafte syri keq ishalla :D
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Me shiku realisht: Nuk eshte mir te jipen dislike ---bazuar si veti....

nese ste pelqen, ok leje......

por dislike, veq kur eshte diqka e madhe, mjafton te perdoret..... jo pa pike arsye as per gje te vogel......
 

MrCool

Old School.
S'ka gje jo... Edhe profetet e Zotit me shume kishin dislikes se sa likes, jo me une qe jam rob i thjeshte :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mire se erdhe ne mesin tone.
 

legjenda

Tetova
mire se erdhe mik esht kenaqsi e madh po bashkohen edhe anetare nga maqedoni ngase vi edhe une nga ajo pjese
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top