• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mire se rrini!

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Hi guys,

Une jam Soli, Soulina, Soulmendja, dmth shkurt Soul. Hyra ne forum keto dite dhe shumicen ketu nuk i njoh faree..
Mesa duket nga dhome e guzhine paskemi hap murin dhe kemi bashku 2 apartamente bashke. (e shprehur ne gjuhen e punes qe bej perdite :p)

Dhe qe une te njoh anetaret e rinj e (t'me njifni gjithashtu posi jo,njashtu) thash, ore pse vec ju te prezantoheni e tju mirepresim ne? Pse ne te vjetrit ketu s'dime ne me u prezantu e?! :p
Kshu goca si fillim e cuna si mbarim, une ju uroj mireseardhje e qendrim te kendshem.
:)


Nje pershendetje shkrume ne 1 te nates,
Korrik 4, '19
 

Amara_La_Negra

Antarë i Respektuar
Shpresoj te jesh tip funny dhe te falenderoj per kete lloj prezantimi.Bejua hallall se e kan per here te pare qe dalin nga shpia edhe kan turp jan si te trembur keta parafolsit.
Piacere La negra ketu shkurt shaqja . HI 5
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Soul, tpershendes. Uroj t'jesh mire s'bashku me familje :D
 

Tip

Antarë i Respektuar
...Ai momenti kur ske car me bo dhe thjesht futesh te i tem sa per ti bo dislike komentit te @Alesia

P.S @Soulmind :)
 
Private conversations
Help Users
    Top