• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mire se ju gjej

Vinjol

I Duruari,,,,,,,,,,, I Fituari............
@Ledia oj mikja ime e vjeter......
U bene 15 vjet qe njihena a ne shume
Me vjen mire qe te gjej ketu yll
 

Vinjol

I Duruari,,,,,,,,,,, I Fituari............
O shemsi ore shmsi
Ruhu se ty kam me te .... nxi
Dale kadalë ti mos u gut
Je djale flori sje hajdut
Kshuqe mos i neh o trullan
Pa i mare me mu ski ka ja mban
Eh shemsi more shemsi
Tutna se me del bakerr
Se vleren ta di per flori
 
Top