• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mire se ju erdha

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Labja

Antar Aktiv
Pershendetje forumi
Keni ndonje labe ju ketej se po se keni ja erdha un
shpresoj te kaloj bukur ne shoqerin tuaj
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Mire se ju erdha

Labja mire se na erdhe :) e mos ban shume sherre :p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Mire se ju erdha

Awwwwww Kush me erdhi mua ktu :D :D :D

Mir se erdhe bukuroshja Labe ne kte forum...Ja kalofsh sa me mir ne kte forum(Domosdo pasi te jem une ktu e te mos kalosh mir ti ca u pa pastaj :p :p :p )

Te jap nje puthje per mirserdhjen ne forum :puthjee::puc:dashuri: E di ti qe Labi te ka xhan ty :) :)

Me ne fund erdhe me qen se doje te ishe ktu me mua ....:) :)
 
Redaktimi i fundit:

Labja

Antar Aktiv
Titulli: Mire se ju erdha

Pershendetje Vampire dhe mire se te gjeta:shoqeri:kush un sherr jo jam nje engjell ja ky labi mund ta konfermoj:p
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Mire se ju erdha

Pershendetje Vampire dhe mire se te gjeta:shoqeri:kush un sherr jo jam nje engjell ja ky labi mund ta konfermoj:p


Mos i trego te gjitha moj :p :p Mbaj ca secret :)

Puccc Zemel labi ty :) :) :dashuri:
 

Labja

Antar Aktiv
Titulli: Mire se ju erdha

Awwwwww Kush me erdhi mua ktu :D :D :D

Mir se erdhe bukuroshja Labe ne kte forum...Ja kalofsh sa me mir ne kte forum(Domosdo pasi te jem une ktu e te mos kalosh mir ti ca u pa pastaj :p :p :p )

Te jap nje puthje per mirserdhjen ne forum :puthjee::puc:dashuri: E di ti qe Labi te ka xhan ty :) :)

Me ne fund erdhe me qen se doje te ishe ktu me mua ....:) :)
Uau sa mire qe me priti ky labi ime i preferuar......hajde mire se te gjeta:dashuri::dashuri: ( po te mos ishe t

i sdo kisha ardhur as un ore) Te kam xhan edhe un :dashuri: :):)
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Mire se ju erdha

Uau sa mire qe me priti ky labi ime i preferuar......hajde mire se te gjeta:dashuri::dashuri: ( po te mos ishe t

i sdo kisha ardhur as un ore) Te kam xhan edhe un :dashuri: :):)

Normal Labushe :) :) Pucc :)
 

Labja

Antar Aktiv
Titulli: Mire se ju erdha

Mos i trego te gjitha moj :p :p Mbaj ca secret :)

Puccc Zemel labi ty :) :) :dashuri:
ops po atehere ti duhet te ma thoshe me perpara zemra tani eshte shume vone..........te te puc pak keshtu nuk me merzitesh ti mua:dashuri::dashuri:
 

vAmPiRe

Aop aLiSa^sHkOdRaNe
Titulli: Mire se ju erdha

hajde mos u merxit se veq mua ma the... s'ja them kujt e di ky labushi nuk jam llafazane hiq :)...


ops po atehere ti duhet te ma thoshe me perpara zemra tani eshte shume vone..........te te puc pak keshtu nuk me merzitesh ti mua:dashuri::dashuri:
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Mire se ju erdha

ops po atehere ti duhet te ma thoshe me perpara zemra tani eshte shume vone..........te te puc pak keshtu nuk me merzitesh ti mua:dashuri::dashuri:


Ti e di qe smerzitem asnje her me ty :D :D :dashuri:
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Mire se ju erdha

Mire se ke ardh ne forumin e labve :p
 

flowmaster

Anëtar i Nderuar
Pe: Mire se ju erdha

Mire se erdhe..
PS: E bet chat fare kete teme LOL
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Pe: Mire se ju erdha

MIrese erdhe...
Labe ka, por se vjen dhe ti nuk ka problem. lol

p.s. C'ka ndodh kshu? Po vjen gjithe cati ne forum:LOL
 

Shoku_vjeter

Anëtar i Nderuar
Titulli: Mire se ju erdha

Na mbyti Kuci, Ramica, kanina e Tragjasi... uore...

Welcome... po dy gisht leter si shkruaje dot... apo je Vipe :)

ungju derman ungju...
 

My Self

Born To Be Happy
Re: Mire se ju erdha

Mire se na vjen :)
 

Labja

Antar Aktiv
Titulli: Mire se ju erdha

mire se ju gjeta te gjitheve dhe flm per mik pritjen
Ps me kohen do me njihni por pjyesin cfare doni te dini
 

LoSsT

VIP
Pe: Mire se ju erdha

Ky ishte prezantim me teknik, edhe prezantohet robi edhe shpreh dashurine, por "dashurickat" behen privateve se eshte konkurence e madhe ketej, te marrin me qafe me shikimin e dyte, lol

Welcome...
 

ReNdEx

Interist Forever
Titulli: Mire se ju erdha

mire se ju gjeta te gjitheve dhe flm per mik pritjen
Ps me kohen do me njihni por pjyesin cfare doni te dini

Opo per te dit duan te din shum kta LOL Po he :p :p
 

Labja

Antar Aktiv
Titulli: Pe: Mire se ju erdha

Ky ishte prezantim me teknik, edhe prezantohet robi edhe shpreh dashurine, por "dashurickat" behen privateve se eshte konkurence e madhe ketej, te marrin me qafe me shikimin e dyte, lol

Welcome...
Mire se te gjeta......hahahaha sa per te shprehur dashurin e thash qe keshtu ta marin vesh gocat ketu qe eshte i zen hahahahahaha:qeshje:
ida mire se te gjeta
zemer nga me ishe :kissy
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Mire se ju erdha

Mir se erdhe ,kujdes nga rendex se i ka cef gocat shum haha
 

Labja

Antar Aktiv
Titulli: Pe: Mire se ju erdha

Ky ishte prezantim me teknik, edhe prezantohet robi edhe shpreh dashurine, por "dashurickat" behen privateve se eshte konkurence e madhe ketej, te marrin me qafe me shikimin e dyte, lol

Welcome...

Ndersa per prezantimin teknik per tani mjaftojn keto informazione me kohen ndoshta do ju them te tjera:p:p
 
Redaktimi i fundit:

Labja

Antar Aktiv
Titulli: Pe: Mire se ju erdha

dale per fejsen ti se cdo gje a kohen e vet
hahahaha e po tani e bera per vete un sdo te tjera me ai hahahaha
 

MasteR

I'm offline
Pe: Mire se ju erdha

Sa labe e mire kjo mmmmmmm...wellcome
 

LoSsT

VIP
Pe: Titulli: Pe: Mire se ju erdha

Ndersa per prezantimin teknik per tani mjaftojn keto informazione me kohen ndoshta do ju them te tjera:p:p

Jo un per vete nuk dua te di me shum, kaq edhe e teprove biles, lol
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Mire se ju erdha

mire se ju gjeta te gjitheve dhe flm per mik pritjen
Ps me kohen do me njihni por pjyesin cfare doni te dini

Mire se erdhe. Sa e ke nr e kepucave :p
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Private conversations
Help Users
    Top