• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mir se erdhe @joker

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
I zoti ka halle mbi sup se do siguroje buken kalafmive ndaj ka te zonjen e shpise nikoqire qe qeras miqte me kafe e te mira.😂😂
Me falni,se qenkam me vonese ,u turperova,lashe nam.
Sa kane fut njerezit ne zarf per te tilla urime?!:p:D
 

Frank

Mode ON Anti-KÇK
Nje buzeqeshje dhe nje kile portokalle se andej nga ju I ben klima te mira 😂😂😂😂
 
  • Haha
Reactions: Ivy

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Nje buzeqeshje dhe nje kile portokalle se andej nga ju I ben klima te mira 😂😂😂😂
Ne syte e tu behen portokallet apo i ndihmon Osumi thuaj,harrova:plol:D
Kur e kane sezonin njehere se me poste do te ti nis:D
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
@Joker mir se erdhe :)
A erdhe vet a te prune? :p
Jo per gjo po ta dim je i nxone a jo :p 😂😂😂😂😂
Po ti moj e uruar nuk pret dot sa te dal dielli te vij njehere ai,pastaj ta pyesesh se do thot qe atje te gllaberojne pa fol fare:p
 

Belaa

Antarë i Respektuar
Hahaha ooo bujrum ti... jo jo skishte per tdhen durt se e kam mike tmir. Po ti bujrum 😋😋😂😂
Mthuj e sata jam qe i thu bujrum, se ke kap macka si hyn kush ne pjes :p
Kshuqe mblidhe tajaren mire 😂😂😂😂😂😂
 
Top