• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Mijëra amerikanë firmosin peticionin ‘Le të vërshojmë në Trekëndëshin e Bermudës, nuk na gëlltit dot të gjithëve

Hera

Βιβλίο φάγος
Mijëra amerikanë firmosin peticionin ‘Le të vërshojmë në Trekëndëshin e Bermudës, nuk na gëlltit dot të gjithëve’Peticione të shumta janë ndërmarrë online në lidhje me udhëtimet dhe vendet më të vizituara gjatë pushimeve verore të këtij viti.

Ditë më parë, miliona amerikanë u shprehën të gatshëm të mblidhen në 20 shtator, me qëllim që të vërshojnë masivisht drejt bazës sekrete amerikane ‘Area.
Qëllimi i tyre është të marrin vesh njëherë e mirë nëse brenda fshihen alienë. Kjo bazë është nga më të famshmet për teoritë konspirative me alienë.


Peticioni mban titullin: ‘Le të vërshojmë në ‘Area 51, s’na ndalojnë dot të gjithëve’.

Mirëpo së fundmi në internet ka nisur firmosja e një peticioni tjetër me titull ‘Le të vërshojmë në Trekëndëshin e Bermudës, nuk na gëlltit dot të gjithëve’.

Deri tani 18 mijë persona kanë firmosur.


© SYRI.net
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Pse e ka veshtire me ju gelltit te gjithve??? hajde llogjike hajde LOL

kur ska robi ca te bej, fillo e kruan me gjethe fiku :p
 

Passion

Banned
Ishalla shkojne te gjithe politikanet e tyre,e te marrin me vete ca nga ata te Netanjahut,edhe sigurte s'do kete presione lufte,kalamanlliqe tv me lajme bombastike,se Amerika eshte gati te godase Iranin,sepse ky i fundit i ka leshuar nje dron. :D
 

Aki

misfit
Kjo ishte inspirim pasi vendosen te 'vershojne' Area 51. Keni bere teme per ate, eshte me e perhapur keto kohe, madje ka plot njerez te famshem qe po paraqiten per te shkuar ne nje nder zonat me te armatosura dhe te siguruara te ushtrise amerikane :D
 

Moonlight

Gone Girl!
Staf në FV.AL
Kjo ishte inspirim pasi vendosen te 'vershojne' Area 51. Keni bere teme per ate, eshte me e perhapur keto kohe, madje ka plot njerez te famshem qe po paraqiten per te shkuar ne nje nder zonat me te armatosura dhe te siguruara te ushtrise amerikane :D
Edhe ai nje budallallik i rradhes eshte ....
 

Nicktjeter

We're all gay with someone else's ass !
Do kapen dore per dore qe te mos gelltiten?
Ndersa tek Area 51 me pelqen te ngelet mister. Qe nga telefilmi Roswell enderroj akoma per ufo aty.
 

Aki

misfit
Po po. Pastaj te ikim te gjejme monstren e Loch Ness... Dmth..se di me duket sikur do hiqen misteret :(. Dmth mua me vjen keq :(

Si enderrimtare qe jam :p
Pastaj do enderrojme per Andromedan, e pasi atje nuk arrijme dot, do kesh hapsire per te enderruar perjetesisht :D
 

Drejtori

Ju hengert Karanovirusi te tenave....🤪🤪
Un do hal nje peticion per Dieg garcia Military base.. kush don me firmos te hyj ne rresht..
Ja fut edhe area 51 edhe Bermudave kjo baza. :D :p
 

Sensual

Antarë i Respektuar
Mua me intrigojne keto dhe me pelqen kur the secrets come uncovered. Ishalla po del ndonje gje
 
Top