• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Meta, në Shkodër: Aleanca jonë është rruga e duhur

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL


Kryetari i LSI-së, Ilir Meta ishte në qytetin e Shkodrës, në një takim me të rinjtë. Ai deklaroi se për Shkodrën, rruga e duhur është Aleanca për Shqipërinë Europiane. Meta kërkoi mbështetjen për kandidaten e përbashkët në Bashkinë e re të Shkodrës.

“Më 21 Qershor, rinia e Shkodrës me votën e saj do të çelë një perspektivë të shkëlqyer për veten, por edhe për të gjithë Bashkinë e re të Shkodrës, në mënyrë që Shkodra të ecë në drejtimin e duhur.

Bashkia e Shkodrës mund të bëhet një model i zhvillimit, i hapjes ndaj qytetarëve, që ata të thonë fjalën e tyre për shpenzimet dhe investimet, që kryetarja e re të ndjekë politika që nuk janë mbështetur deri më sot, për të mbështetur nismat e të rinjve dhe aktiviteteve që do të shtojnë vende të reja pune, sidomos për ata që duan të punojnë.

Më 21 Qershor duhet të shpreheni me votën tuaj për Keti Bazhdarin, që Shkodra të ecë në drejtimin e duhur”, deklaroi Meta.

“Ne kemi nevojë për një vlerësim ndryshe për bashkinë, për një bashki me dyer të hapura për rininë, qytetarët, për punësimin e për planet e zhvillimit. Së bashku do t’i japim ndryshimin Shkodrës”, tha nga ana e saj kandidatja Bazhdari.

/ Top Channel
 
Top