• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Meta: Basha u zgjodh kryetar bashkie me 23 mijë votat e LSI

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL


Gjatë prezantimit të kandidatit të ASHE-së në Kukës për zgjedhjet lokale Hasan Halili, kreu i Kuvendit ka sulmuar kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha, duke thënë se erdhi në krye të bashkisë së Tiranës 4 vjet më parë me votat e LSI-s

“Basha u bë kryetar bashkie me 23 mijë votat e LSI-së, – tha Meta. – Halili nuk u bë asnjëherë pjesë e një ceremonie mashtrimi në kohën e qeverisjes Berisha, ku iu kërkua të përuronte ujësjellësin që nuk kishte ujë”.
g.shqip
 
Top