• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Messi mungon dy ose tri javë

xhebrail1

INTERIST
Barcelona ka konfirmuar se Lionel Messi do të jetë jashtë fushave për rreth dy-tri javë për shkak të lëndimit të pësuar në kofshë.

26 vjeçari nga Rosario e filloi mirë ndeshjen ndaj Almerias duke realizuar për 1-0 me anë të një goditje fenomenale nga distanca, por ai u largua pak para përfundimit të pjesës së parë për shkak të një lëndimi.

“Leo Messi ka një lëndim të lehtë në kofshën e këmbës së majtë. Kjo është konfirmuar nga stafi mjekësor”.

“Argjentinasi do të mungojë për dy-tri javë, duke e detyruar atë të mungojë në ndeshjet ndaj Celticut dhe Valladolidit”, shkruan në komunikatën e klubit katalanas.

Vlen të përmendet se tifozët e Realit nuk duhet të gëzohen para kohe, pasi që Lionel Messi do të jetë i gatshëm për El Clasicon e nëntorit. /Telegrafi/

f.0929140532424_m.jpg
 
Top