• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mesila Doda demokratja që pranon humbjen: Dita më e vështirë pas '97, do reflektojmë

WxP

Grupi
TIRANث- Mesila Doda Ka qenë demokratja e parë e cila ka pranuar rezultatin paraprak të zgjedhjeve të 23 qershorit, të cilat flasin për një fitore të koalicionit të majtë.

“Totus tuus!!! Kjo është dita më e vështirë për militantët e PD pas vitit 97'. Të dashur militantë, simpatizantë të PD....ditët e ardhshme do kemi mundësinë të reflektojmë mbi këtë votë të shqiptarëve. E vetmja gjë që dua t'ju them është që do jem me ju në cdo ditë të jetës sime, dhe do kërkoj vetëm të risjellim parimet e shenjta mbi të cilën ngritëm Partine Demokratike te vitit '90. Ne jemi dhe do jemi forca qe sjellim progres ne kete vend! Do jem me ju per risjelljen e atyre parimeve qe na bejne ta duam këte vend te zhvilluar, demokratik, europian!!! Totus tuus!!!, shkruan Doda në profilin e saj në rrjetin social ‘Facebook”.

BalkanWeb
 

Attachments

xhebrail1

INTERIST
Titulli: Mesila Doda demokratja që pranon humbjen: Dita më e vështirë pas '97, do ref

Dikush di ta pranoje humbjen po te humbnin zagaret e greqis do turreshin ta merrnin shtetin me kallashnikova
 

MasteR

I'm offline
Titulli: Mesila Doda demokratja që pranon humbjen: Dita më e vështirë pas '97, do ref

Akoma ska mbaruar numerimi...
 
Top