• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Mesi dhe Suarez përsëri në të njëjtën skuadër? Presidenti i Atletikos: Nëse Leo dëshiron të bashkohet me shokun e tij…

Luis Suarez u largua nga Barcelona për të kaluar te skuadra tjetër spanjolle, e Atletiko Madrid, ku shkëlqeu që në debutim me dopietë golash dhe asist, ndonëse u aktivizua vetëm nga stoli.
mesi-suarez.jpg

Shumë i kënaqur për afrimin e uruguaianit është shfaqur presidenti i Atletikos, Enriko Çerezo, i cili ka folur edhe për një ribashkim të mundshëm të Mesit me Suarezin. Argjentinasi dhe uruguaiani ishin shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe Çerezo nuk ka nguruar ta ftojë Leon te Atletiko.

“Në jetë kur ti do diçka duhet ta marrësh. Nëse Leo kërkon të luajë me Suarezin, unë i them atë që thuhet me shaka ‘Hajde në shtëpi për Krishlindje’. Me dëshirën e madhe gjithçka është e mundur.”, u shpreh Çerezo.
Enrique-Cerezo-Atletico-Madrid-2019.jpg


Në këtë mënyrë presidenti i Atletikos i bën Mesit një ftesë të hapur, ndonëse është në formën e një shakaje.

PANORAMASPORT.AL
 
Private conversations
Help Users
    Top