• Në 21 shkurt, 3 javë më parë, Italia kishte në total vetëm 16 raste me koronavirus,aq sa ka pak a shumë Shqipëria sot. Papërgjegjshmëria bëri që Italia të ketë afro 15 mijë të prekur, 1000 të vdekur e 2000 të tjerë në gjendje kritike dhe të shpërndajë virusin në gjithë Europën. Urojmë që të gjithë të bëhemi aq të përgjegjshëm sa mos të bëhemi pas 3 javësh, ajo që është Italia sot.

Meshkujve u pëlqen përkëdhelja, femrave seksi

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Pe: Titulli: Pe: Meshkujve u pëlqen përkëdhelja, femrave seksi

un po po mashkull lool po mos me thuj qe ju pelqejne perkedheljet :p
Po ca mendon ti se jemi ne, lope, kali apo njeri :lol:

Kafsha nuk ka logjike, andaj edhe nuk din paraloje, direkt n'sex :p Une kafshe s'jam, me pelqen paraloja, perkedheljet ne kete rast, perndryshe s'dua asgje :D
 

Akull

Anëtar i Nderuar
Pe: Meshkujve u pëlqen përkëdhelja, femrave seksi

Keta Shkencetaret s'kan pun tjeter te zbulojne ? hajde "ZBULIM " hajde qe paskan ber .

Per mendimin tim e nje shikim tu hedhesh edhe e pelqejne, e jo me ledhatime qe po e po .
 

Lou Lou

Witch
Pe: Meshkujve u pëlqen përkëdhelja, femrave seksi

"Shkencëtarët kanë zbuluar se treguesit e kushtimit të vëmendjes, si përqafimi dhe puthjet, janë shumë më të rëndësishëm për meshkujt"


Mbas, apo para seksit?
 

Snow Hristina

Anëtar i Nderuar
Pe: Titulli: Pe: Titulli: Pe: Meshkujve u pëlqen përkëdhelja, femrave seksi

Po ca mendon ti se jemi ne, lope, kali apo njeri :lol:

Kafsha nuk ka logjike, andaj edhe nuk din paraloje, direkt n'sex :p Une kafshe s'jam, me pelqen paraloja, perkedheljet ne kete rast, perndryshe s'dua asgje :D
e po e shef para seksit do perkedhelje pa seks sdo lol ahahahahh
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Pe: Titulli: Pe: Titulli: Pe: Meshkujve u pëlqen përkëdhelja, femrave seksi

e po e shef para seksit do perkedhelje pa seks sdo lol ahahahahh
S'jemi aq te etur per seks jo :D Ka mundesi t'me ze zgjuar dielli ne mengjes, e te mos bie te flej i ngopur nga ledhatimet, pa pasur seks fare :D Njihe me mire boten mashkullore, merre keshilla nga une lol
 
Top