• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Meshkujt vs Femrat

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Nuk e di ekziston nje e ngjashme , por po mendoja qe te benim pak satire ne lidhje me raportin femer- mashkull dhe situatat qe i bejne ata te "perplasen " njeri me tjetrin....


ja nje shembull psh :
Eshte thjesht nje teme humori pasi ne Femrat e dime se ju Meshkujt, pa ne jeni thjesht frymore :p
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Meshkujt vs Femrat

Si perkthehen shqip keto mi amon se nuk kam femer ne krah per momentin qe te ma shpjegoj .
 

Aver

VIP
Titulli: Meshkujt vs Femrat

Vetem vaffanculo e kuptova une.
 

dangerous

Anëtar
Titulli: Meshkujt vs Femrat

Kur Zoti e pa qe mashkulli po kenaqej
sh. vetem , krijoj edhe femren ...
Që t'ia NXINTE pak jeten .
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Meshkujt vs Femrat

Po ca te diskutosh tek kjo teme , femrat ngelen duke thene : Ah te isha mashkull se te rregulloja une :p
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Meshkujt vs Femrat

femrat kane ate mundesi qe meshkujt skane per ta patur kurre.....ndjesine e te ndjerit kete:


me thoni a mund te kete ndjesi me te mrekullueshme?

Ju uroj nje dite te bukur dhe plot hare
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Meshkujt vs Femrat 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Meshkujt vs Femrat

Femrat : dwdetfyuykmhgfgfsdaer tgyhbfcsasrsdrtryhbdf
Meshkujt : Si kalove ?
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Meshkujt vs Femrat

 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Meshkujt vs Femrat

un mendoj qe ka djem te mrekullueshem qe pa ato nuk jetohet sic ka edhe femra te tilla ;sikur ka edhe te paduruar..por bukuria ketu qendron ..te gjendet ne mes te gjithve ai/ajo qe ploteson ate qe neve na mungon.. por mendoj qe meshkujt jan me te drejte se ne femrat.. me te vendosur dhe me ne shume pergjegjesi..
 
Titulli: Meshkujt vs Femrat

un mendoj qe ka djem te mrekullueshem qe pa ato nuk jetohet sic ka edhe femra te tilla ;sikur ka edhe te paduruar..por bukuria ketu qendron ..te gjendet ne mes te gjithve ai/ajo qe ploteson ate qe neve na mungon.. por mendoj qe meshkujt jan me te drejte se ne femrat.. me te vendosur dhe me ne shume pergjegjesi..
Hera e pare qe me pelqen komenti nje femre Bravo!
 

jana80

Super Moderator
Staf në FV.AL
Titulli: Meshkujt vs Femrat

faleminderit loverman
 

sensuu

sweet
Titulli: Meshkujt vs Femrat

kshu tashi duhet me fol si eksperte meshkujsh?? lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Meshkujt vs Femrat 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Meshkujt vs Femrat

Dje po benim shaka ne zyre dhe nje koleg imi tha: Nese ke krijuar parajsen per femren, atehere ajo si demshperblim do ta krijoj ferrin per ty, sepse parajsa pa ferrin nuk ka kuptim.
 
Top