• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Meshkujt vs. Femrat

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Vendndodhja
WorLd 0f dReAms
Se e lash per gjysem dhe sme la ta rregulloja ky bestia.
Po thoja qe ish koleget, me merrnin telefonin dhe venin love ne insta ne gjith fotot e tyre me profilin tim... kushedi ckan menduar ato qe kisha miq 🤣

Mi kujtoj ky rindexi kur postoj 2 her foton
Kam pare njerez te tille por vetem adoleshent te tipit: Beje like foton time, ia bej like tgjitha fotove tua lol

Une Instagramin e kam perdore per biznes vetem, tek kohen e fundit per shoqeri ama lufta per zemra po fluturojke lol
 

DeliriumMind

Even a white rose has a black shadow.
Mosha
30
Vendndodhja
BlackMoon
Kam pare njerez te tille por vetem adoleshent te tipit: Beje like foton time, ia bej like tgjitha fotove tua lol

Une Instagramin e kam perdore per biznes vetem, tek kohen e fundit per shoqeri ama lufta per zemra po fluturojke lol
No no
Po flas per 25+

Dhe po njera prej tyre ma ka pas hap sepse un e snoboja🙈
 
Top