• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Meshkujt vs. Femrat

Jetmira

Antarë i Respektuar
Djalli,kur/nuk mundet te kryeje dicka dergon femren.
Zoti,per te falur mekatet e femrave,krijoi mashkullin.
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Sikur femra doli nga brinja e mashkullit per te qene e nenshtruar ndaj tij moj parafolse... apo ke lexu nai bibel feministe..:p
Jo per gje po del sikur jemi krijuar para femrave..:p
Bilemi femra e pare Lilith kur nuk pranoi kushtin e Zotit per tju nenshtruar mashkullit u perzu nga parajsa dhe u shndrrua ne demon..:p bah sa paskemi lexuar..:D
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Nuk thyhet akulli me kaq tema delicate..:p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Qe nga dje skane guxu as me postu femrat.
Sju hajm mos u tutni
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Meshkujt.
Bejne komplimenta te sinqerta.
E kuptojne kur nje femer eshte me perioda.
Bejne ndere dhe nuk ti permendin.
Dashurojne me shpirt.
Lotet e tyre jane te sinqerte.
Jane me modeste se femrat.
Nuk kane frike te kerkojne ndihme.
Meshkujt me sy blu/jeshil jane me besnik/sinqert.dashur sesa meshkujt me sy kafe.
 

Ketrush

Anëtar i ri
Meshkujt.
Bejne komplimenta te sinqerta.
E kuptojne kur nje femer eshte me perioda.
Bejne ndere dhe nuk ti permendin.
Dashurojne me shpirt.
Lotet e tyre jane te sinqerte.
Jane me modeste se femrat.
Nuk kane frike te kerkojne ndihme.
Meshkujt me sy blu/jeshil jane me besnik/sinqert.dashur sesa meshkujt me sy kafe.
:unsure::unsure::unsure::)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Meshkujt.
Bejne komplimenta te sinqerta.
E kuptojne kur nje femer eshte me perioda.
Bejne ndere dhe nuk ti permendin.
Dashurojne me shpirt.
Lotet e tyre jane te sinqerte.
Jane me modeste se femrat.
Nuk kane frike te kerkojne ndihme.
Meshkujt me sy blu/jeshil jane me besnik/sinqert.dashur sesa meshkujt me sy kafe.
Perkundrazi, ata me sy jeshil e blu i kan syt e pisave :v
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
lol.png
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Pa he njehere, behuni copa lol
 

Ridexxx

Antarë i Respektuar
Meshkujt.
Bejne komplimenta te sinqerta.
E kuptojne kur nje femer eshte me perioda.
Bejne ndere dhe nuk ti permendin.
Dashurojne me shpirt.
Lotet e tyre jane te sinqerte.
Jane me modeste se femrat.
Nuk kane frike te kerkojne ndihme.
Meshkujt me sy blu/jeshil jane me besnik/sinqert.dashur sesa meshkujt me sy kafe.
Sa me pelqejne mendimet e tua Jetmira por problemi se ti nuk e di, kete ta thote dikush qe ti e njeh 😀
 
Redaktimi i fundit:

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
A po cohesh peshe naj goce, t'ja nuki flokt :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Spo shoh une naj femer qe eshte e interesume me hanger 1 pako shpulla para gjumit :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Ajo: Uuuuu pse e ve doren kshu (ne plage)
Ai: mire mo ja po e hjeq
Ajo: jo, jo ske nevoje ta heqesh por pse pa pyet
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Top