• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Meshkujt vs. Femrat

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Ne jemi gjuetare, zgjedhim me kujdes gjahun :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Qu qitma 1 qaj hajt se xhennetin e fiton
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Prap keta i doni :p
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Kemi apo hic Seder..:p
E93ACDEC-A012-4069-A8D4-402B0B19B53B.jpeg
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Fol fol
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Tdobta jeni ju. Pranojeni qe e rreni vetveten me andrra
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pse don me i fry zjarrit ti Lover...ktu shyqyr qe u fik zjarri, ti s’rri urt. :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
E kom kohen me fry une, vampiri i nates jom :p
Mka ardh dita cte bej
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
:)
6A3083F2-7E0A-45A0-85A8-65679B2E223A.jpeg
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
“Dëgjo grua, nesër mund të mos më gjej mëngjesi gjallë” :p

 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Hahahahah simple..:)
0500360D-9B3F-4EB3-91F4-C565F558F8B2.jpeg
 
Top