• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

Un te brenshmet e zeza i kam frik :p them me vete O Zot do hellim bunkerin ne er sonte :p
 

MasteR

I'm offline
Pe: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

Nese kane prerje te mire dmth forma e mire skam noj prederence kushedi se cfar
 

Artin

Anëtar i Respektuar
Zakonisht femrat veshin të brendshme me ngjyra të forta dhe të theksuara, si psh. të zeza ose të kuqe, të cilat krijojnë kontrast. Kjo duket bukur, por ka dhe ide të tjera.

Për syrin tim, duken më bukur ngjyrat e lehta, se duken më femërore. si psh. të bardha, rozë, të kaltra, mente etj. por të jenë sa më të lehta, që të shkrihen me format e tyre.

Një tjetër ide e bukur është kur i veshin me ngjyra të ndryshme, dmth. tjetër ngjyrë lart, e tjetër poshtë. Kjo krijon idenë e shkujdesjes, që ka kapur ç'i ka zënë dora në sirtar, ose diku e la ose e harroi njërën pjesë të kompletit, e u detyrua ta zëvendësojë... :p
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Jane aksesor i rendesishem veshje dhe rrobat e brendshme.
PErsonalisht sjam shume tipi i ngarkesave te "renda" ne veshjet e brendshme,ideja eshte thjesht e pa shume rripa e zbukurime e ku di une.
 
Ja kane fut kot.
Mua femrat me pelqejne pa te brendshme fare
 

Drejtori

S'keni pa gjo akoma.... :P
Une I pelqej femrat pa te brendshme fare... kenaqem kur I flakin tutje... lol
 
Top