• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

E3

Anëtar i Nderuar
Sipas rezultateve të një hulumtimi më të ri, meshkujt pëlqejnë sutienet dhe brekët e zeza.

Nëse i keni bëtë gati të brendshmet e kuqe për ta shoqëruar partnerin për Valentin, mendoni edhe njëherë, sepse, në fakt, meshkujve iu pëlqejnë të brendshmet e zeza.

Deri më tani femrat kanë menduar gabimisht, sepse vetëm 1/3 e tyre e kanë ditur të vërtetën, teksa pjesa tjetër ka menduar se meshkujve më shumë iu pëlqejnë të brendshmet e kuqe.

Në hulumton janë përfshirë 1.000 meshkuj, ndërsa 60% e tyre kanë thënë se më së shumti iu pëlqen që ta shohin partneren e tyre me sutiene dhe brekë të zeza.

Madje numri më i madh i meshkujve kanë thënë se nuk iu pëlqen ngjyra e kuqe e të brendshmeve, ndërsa 10% e tyre kanë thënë se urrejnë të brendshmet që kanë ngjyrën e lëkurës. /Telegrafi/
 

Attachments

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

ka gusto e gusto
prsh ai i imi nuk i shihte ngjyrat fare,me pelqente me sh pa asgje :p:p
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

hahah sa kam qesh
keto lloj gustosh egzistojne te cdo cun dhe do te thote qe dhe cunat kane gusto
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Titulli: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

hahahahhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaa e forte batuta , eshte e vertete ,qe behet me mire pa to,......por megjithate veshjet intime,jane te rendesishme,sepse zgjojne sensacione......................
 
Titulli: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

ka gusto e gusto
prsh ai i imi nuk i shihte ngjyrat fare,me pelqente me sh pa asgje :p:p
jam shum dakort :D
ahahahahhahahahaahahha thot : kjo me pelqen kjo sme pelqen
por pas 5 sekonda tlen vetem me corape
aahhahahahhaa
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

Paskan harruar t'me pyesin edhe mua, ja paskan futur kot lool
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Titulli: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

Poshte e zeza dhe e kuqja, tek te brendshmet te pakten, se tek flamuri Shqiptar dhe tek Milani jane fantastike :D
 
Titulli: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

Ngjyra e bardhe eshte me e bukur nga te gjitha :D
 

ERA_VL

missing you....
Titulli: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

varet per ngjyrat...partneri im se ka problem fare se cfare ngjyre jane....:)
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

Po te brendshmet me lule,me lepurushe,me Bambin nuk i pelqejne keto???
 

Apshu

Miss Rrumuja
Titulli: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

E zeza u pëlqen atyre ... ama ne ca na pëlqen vet veshim :D
Ps. Bianka e drejte... edhe un preferoj ato me lule ose me figurina :D Piter pane të përjetshëm mbetëm :D
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Titulli: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

Po pse e vrisni mendjen kaq shume per ngjyren, per mendimin time eshte pak e rendesishme...me e rendesishme eshte se kush i vesh, a e keni vrare mendjen ndonjehere qe mashkullit i pelqene femra qe te jete sa me sensuale, e embel, feminiliteti shprehet ndonjehere dhe pa to , asnjehere te mos lini pas dore te rregulluarit nje fare truku i lehte, sepse nje pamje sa me e bukur natyrishte qe eksiton me shume........................
 

ERA_VL

missing you....
Titulli: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

Po te brendshmet me lule,me lepurushe,me Bambin nuk i pelqejne keto???

keto jane me te bukura se ato me nje ngjyre...po ku marrin vesh ata meshkujt qe jane pyetur...:)
 

cat-woman

Une jam.....
Titulli: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

na bete me fiksime me kete teme kemi ngelur duke bere pyetje cte pelqen me shume......dhe pergjigja ne brendesi te rrobdishanit dua te jesh nudo .......meshkuj cte bejme
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Titulli: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

Hajde merru veshe me meshkujte pak se i veshim dhe tani na paskan dhe naze dhe tek ngjyrat :p :p :p
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

Poshte te brendshmet ,ne meshkujt qe te na zgjohen insitktet kafsherore i duam femrat pa te brendshme fare,kot ja futin keta jo te zeza jo te kuqe, ku ka me mire se pa hic fare.
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

Eh, na shkoi jeta ne meshkujve duke pare vetem zi :gjujpeshk:
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

Poshte te brendshmet ,ne meshkujt qe te na zgjohen insitktet kafsherore i duam femrat pa te brendshme fare,kot ja futin keta jo te zeza jo te kuqe, ku ka me mire se pa hic fare.
Ate them dhe une...:D :D Rri njeriu lirshem.
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

mendoj se meshkujt pamvarsisht ngjyres se se brendshmeve apo te brendshmeve ... ajo cka pelqejn me shum mendoj se eshte ajo cka gjindet poshte te brendshmeve :p ... te pakten kshu mendoj un
 

E3

Anëtar i Nderuar
Titulli: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

kur ka te brendshme sec te hypen nje kuriozi8 i maaaaadh
me vone kur sheh thua.. aha kuptova :p
 

sabah

Anëtar i Respektuar
Titulli: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

Hahaa!Vleren keto lloj veshjesh e kane diten se naten ne erresire sbesoj ti veje re dikush.
 

3R1

rremujaxhije:P
Titulli: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

kur ka te brendshme sec te hypen nje kuriozi8 i maaaaadh
me vone kur sheh thua.. aha kuptova :p
nuk mendoj qe shuhet kurjoziteti vetem me te pare ama....:p:p:p
 

Fireburn

Anëtar i ri
Titulli: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

ma merr mendja se meshkujt me shume pelqejne ate qe fshihet mbas atyre te brendshmeve
t
 

borziloku

Antar Aktiv
Titulli: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

na martohet nje cifte ...edhe si nuse e re qe ishte gatuante edhe pyeste burrin te pelqen ushqimi ...mire me duket po prape si mami im nuk gatuane ........e po hekuroste rrobate nusja filloji prape ky mirre i ke hekurosure rrobate poi prape si mami im si hekurose dote ..na e beri ketk mamin .....perendi ............u merzite nusja tha nusja ku e kam piken e forte une qe ja marre mamite ne krevate.......edhe filloji nusja te nesermen .bleu corape qe lidhen me rriipa me breket te zez a bleu dhe sutina te zeza ....dhe do ja bente burrite suprize ne darke ne krevate ............edhe i veshi ..................vete burri ne krevate ..shikon nusen me te zeza...............po tiiii me ..pse me te zeza ..mos ka vdekure mamaja meeeeeeeeeeeee
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

Sa me pelqejne kto tema...me kujtojne adoleshence. Me duket vetja e re edhe njehere.

Rrofshi o milet!
 

El'Mejor

Daja
Titulli: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

Varet te gjitha ngjyrat kane bukurine e tyre .. e zeza misterin , e bardha pafajsine etj...;)
 

Fireburn

Anëtar i ri
Titulli: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

]tani sapo lexova qe paskam thene te njejten gje egzaktesisht si anetari fight club all ,gjithsesi kete mendoja ndaj e shkrujta sepse me te vertete nqs si ke pjeset e trupit te bukra vish cfare te duash te brendshme te zeza apo apo te kuqe apo etj etj etj prapeseprapi sdo dukesh gje kurse kur ke trup te bukur te shkojne te gjitha

ja per shembull ka ndonji mashkull qe si pelqen keto te brendshme ne kte trup
 
Redaktimi i fundit:

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Pe: Meshkujt pëlqejnë të brendshmet e zeza

C'ja kan fut kot....ne s'jemi tu shku ne varrim me vesh te brendshme te zeza....une them me bukur se ngjyra lejla nuk ka :)
 
Top